Wpis z mikrobloga

Czy brak zasięgu pod adresem na który podpisano z #orange umowę, daje podstawy do wypowiedzenia tejże z winy operatora? Na mapie zasięg powinien być i to 3G!
  • 7
  • Odpowiedz
@Qciak: Raczej nie. Znajomy miał internet w CP i w centrum Poznania nie miał zasięgu w mieszkaniu, a na mapie w całym Poznaniu LTE. Na infolini mu powiedzieli, że to jego wina i ma poszukać innego miejsca do umieszczenia anteny
  • Odpowiedz
@hakuna-matata: tutaj chodzi o zwykłą tel komórkową ale dzięki za info. W każdym razie mieszkam blisko centrum stolicy i w mieszkaniu brak zasięgu. Sprawdzałem na kilku aparatach, znajomi też nie mają u mnie zasięgu. Napisałem do #orange, odpisali że konsolidują się w mojej okolicy z #tmobile i to przez to, jednak nie napisali DO KIEDY to potrwa.... Czekam jeszcze na obiecanego maila od nich w
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: jak to od kiedy??? przed podpisaniem umowy nawet Ci opłaty za prąd/kablówkę/i inn. sprawdzają!! Poza tym żyjemy w XXI w i telefony kom. zastąpiły już dawno stacjonarne nie sądzisz???
  • Odpowiedz
@Qciak: Sądzę, ale to nie zmienia faktu, że w umowie nie masz zapisanego konkretnego adresu świadczenia usługi tak jak w przypadku numerów stacjonarnych w związku z tym zdanie " pod adresem na który podpisano z #orange umowę" nie ma sensu, bo nie podpisujesz z nimi umowy pod konkretny adres.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: wiadomym jest że sieć komórkowa nie ma adresu świadczenia usługi - ma obszar zasięgu i podpisując ze mną umowę operator powinien sprawdzić, czy w mojej okolicy świadczenie usługi jest możliwe. Wg oficjalnej mapy zasięgu, powinno wszystko śmigać jak ta lala, niestety tak nie jest, dlatego po prostu pytam Was doświadczonych, czy fakt braku zasięgu pod adresem, który operator znał przed podpisaniem umowy, może być powodem do wypowiedzenia tej z
  • Odpowiedz