Wpis z mikrobloga

Słuchajcie tego.

Ponad tydzien temu sparowało mnie z 42 letnim milfem (Może ktoś na nią trafił? - w czapce policjanta, z lekką nadwagą xD)
Dawałem wszystko jak leci w prawo będąc na CZADOWYM koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozpocząłem rozmowę, EKSPERYMENT SPOŁECZNY, chciałem zobaczyć ile zajmie mi czasu odprowadzenie do spotkania, w którym miało by być obcowanie płciowe, o czym jasno wspominałem.
Zapytałem jeszcze czy ma męża lub dzieci. Zaprzeczyła.
Ona nagle napisała, że chętnie się spotka, ale umawia się na tylko ze SPONSORINGIEM (ʘʘ)

Napomknąłem, że moje 21cm da tak popalić, że na czworaka będzie się czołgać jak 4 pancerni.

Ona na to, że rozmiar to nie wszystko i żebym nie był taki pewiem (pewnie była nabijana na szpadel już setki razy..)

Mówie na to, że nie bede płacił za seks, nigdy nie umawialem sie z prostytutką.. Ona z bulwersem, że nie jest dziwką, żebym sobie nie pozwalał. Żebym jej nieoceniał, bo jest w trudnej sytuacji.
Serio? Żyjemy w socjalu, niech glupoy nie prawi. Na tym zaprzestaliśmy rozmowę.

I teraz najlepsze.

Dzisiaj byłem w IKEA na żarciu, na górze. Siadam do stołu, patrzę przed siebie, i własnym oczom nie wierze. 2 stoliki dalej siedzi ONA tylko kolor włosów miała inny. Wypisz, wymaluj. Koszulka i buty Guess, yhy w trudnej sytuacji jest.
Mało tego obok niej siedzi facet wygladający na jej męża, albo partner, bo nie miał obrączki. Nie szczędzą sobie czułości. On coś robil na laptopie, a ona mu tlumaczyła. Chyba cos waznego, bo nie odrywała wzroku od ekranu jego laptopa.

Pomyślałem tylko o jednym. Wyjąłem telefon i napisałem do niej "przyszłaś się grzmocić do IKEI galerianko?".

Obserwuję i nic. Mija pare minut, facet zostawił komputer i wyszedl chyba do wc, ona wyjęła telefon z torebki i ten wyraz twarzy był wart milion baksów xD Zdezorientowany burak.

Rozgląda się po sali, ale i tak pisalem z chadowego konta to mnie nie pozna xd
Przyszedł jej amant, natychmiast wstała i kazała mu iść xD

Na pohybel takim.

#tinder
  • 9
  • Odpowiedz