Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#grafika #photoshop #grafikakomputerowa #pcmasterrace

Pisze z anonimowych ponieważ różowa potrafi zaglądać na profil.

Otóż chce jej zakupić pod choinkę tablet graficzny bo jej stary(wacom intuos s) spadł z rowerka a naprawa kosztuje więcej niż sam tablet.

Początkowo chciałem kupić po prostu jakiegoś wacoma ale dostałem subtelną sugestię że poprzednik był trochę za mały i chcę żeby nowy był rozmiaru około kartki a4. Problem w tym, że takie duże wacomy nie mieszczą się w moim budżecie (400 zł) xD

Zrobiłem mały research i znalazłem taki o tablecik link nie wiem tylko czy do czegokolwiek się nadaje. Ogólnie znalazłem dużo opinii na temat tej marki i zazwyczaj były one pochlebne ale o tym konkretnym modelu znalazłem tylko opinię jakiegoś Rajesha która nie jest dla mnie wiarygodna.

Czy jakiś mirek jest w stanie mi powiedzieć czy ten tablet jest w porządku? Jest może jakaś alternatywa do 400zł? Czy lepiej odpuścić sobie zakup tabletu jeśli mam na niego tylko tyle?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla młodzieży](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 9
Początkowo chciałem kupić po prostu jakiegoś wacoma ale dostałem subtelną sugestię że poprzednik był trochę za mały i chcę żeby nowy był rozmiaru około kartki a4. Problem w tym, że takie duże wacomy nie mieszczą się w moim budżecie (400 zł) xD


@AnonimoweMirkoWyznania: 400 zl xD o #!$%@?, kup jej blok rysunkowy A4 i mazaki.
Nic sensownego w tym "budżecie" - jak to eufemistycznie nazwałeś kieszonkowe 10 klasisty - nie dostaniesz.
@AnonimoweMirkoWyznania Szczerze ja się praktycznie już zdecydowałam na wacom w rozmiarze M dla mojej nastoletniej córy, bo jak tak czytam, to nic lepszego taniej nie kupię.
Liczyłam na jakieś promocje, ale taniej niż 750 nie znalazłam
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam #!$%@? 1060 i nie mam z nim problemow. Nie zajmuje sie tym profesjonalnie a jedynie rysuje jako hobby. Mialem w rekach bamboo one znajomego i jednak #!$%@? mi sie bardziej podoba. Ale jak ktos jest przyzwyczajony do danych rozwiazan (faktura, bo piorka pasywne juz sa w nowych #!$%@?, nie wiem jak z gestami) to moze nie chciec nic innego.