Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spearo: każdy motor może się psuć, połowa wietnamczykow to mechanicy, i to element ich folkloru omijać coś by straciła. Naprawy są śmiesznie tanie, kapitalny remont to koszt ok 75 $. Na po przejechaniu 3500 zapłaciłem za remonty i paiiwo 300 zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seledynowa_panienka: @lukaschels: oczywiście, że psucie się motoru co 2 dni to nie element folkloru, a sposób na opylenie gruchotów turystom po zawyżonej cenie.

Przez ponad rok ujeżdżałem attilę sym rocznik bodaj 2007. Jedyna naprawa to linka od przepustnicy po 10 miesiącach. Skuterek jeszcze 2 tygodnie temu zwiedzał górskie przełęcze, jeździł po ścieżkach w dżungli i przekraczał rzeki. 3 razy zalałem go do połowy wysokości i bez problemu odpala.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spearo: bo masz inną perspektywę ja byłem tylko miesiąc i dla mnie było to zabawne, druga sprawa ze ja tez sam sobie częściowo naprawiłem pewne proste sprawy.
Uważam że tylko podróżnicy mogą powiedzieć trochę prawdy i co jest do remontu
  • Odpowiedz
  • 0
@seledynowa_panienka pomyśleć o ubezpieczeniu. Tak na wszelki wypadek. Lepiej by się nie przydało ale by było. A jak chcesz to podpytam znajomego bo był tam tydzień jak wygrał konkurs w pracy
  • Odpowiedz