Wpis z mikrobloga

#ciekawostki #technika #silnikiboners #chinskiecuda
Chciałbym Wam pokazać jak wygląda jeden z najtańszych silników Stirlinga, które możemy kupić w Chinach. Wiem, że to wideo ma linka z refem i niektórzy potraktują jako reklamę. Ale nie zależy mi jakoś bardzo żeby ktoś w te linki klikał i kupował, więc możecie to zignorować. Bardziej zależy mi żeby pokazać jak wygląda jakość tego silnika, jak pracuje, czy warto się nad takim zastanowić. Zgodę na podesłanie mi artykułów do zaprezentowania upatruję bardziej jako okazję żeby robić nowe filmy niż jakiś zarobek.
Tyle tłumaczenia się :D.
Moje zdanie: uważam, że nie jest za ładny (choć za stówkę to nie ma co oczekiwać szaleństwa), ale jak ktoś nigdy takim się nie bawił to może dać sporo funu. Myślę że jako prezent się nada. Na allegro podobnej jakości kosztują ok 40zł drożej, więc pod choinkę polecam jako prezent. Ja bym się ucieszył (gdyby nie to że takie silniki walają mi się po mieszkaniu od 15 lat :D)
mazaq1 - #ciekawostki #technika #silnikiboners #chinskiecuda
Chciałbym Wam pokazać j...
  • 5
@Sierran: benzyny nie próbowałem. Używam denaturatu, ale coraz bardziej syfiaste robią. Kiedyś można było kupić 94% i więcej, teraz ledwo 90% :/. A taki strasznie kopci i syfi.