Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi logicznie wytłumaczyć poniższe zachowanie różowych ?

gdy przeglądam tindera nie jest to jakaś super analiza, zwykle dobra rozrywka do porannej kupy. Podobno laski większą zwracają uwagę komu dają lajka ale pewnie też im się zdarzają słabsze dni.
Otóż maczuje mnie z taką panną. Zwykle staram się nie pisać "hej, co tam, jak minal dzien, czego tu szukasz" bo mogę sobie wyobrazić że bywa to męczące a jak jeszcze nie jestesmy dla laski 10/10 a akurat ma zły humor to nas po prostu zleje.

Więc piszę zawsze coś innego, nie zawsze wyjdzie super kreatywnie bo nie mam weny. No i przyklad, pisze do laski ona zaraz odpisuje jednym zdaniem z uśmieszkiem czy hahaha jesli cos smiesznego napisze. No i pozniej ciągnę to rozmowę a one odpisują znowu jednym zdaniem typu " tak, polecam, no cos w tym jest, no podobalo mi sie," i tego typu krótkie zdania. Staram się nie robić wywiadu ale je opinie ograniczają się tylko do krótkich odpowiedzi.

Ja #!$%@? rozumiem, ze czasami ktos Ci wpadnie na tinderze przypadkiem i nie chcesz z nim pisac ale one odpisują od razu (to po #!$%@? w ogole odpisują) tylko robią z siebie jakieś niepełnosprawnie intelektualne. A hitem to już jest jak laska mi drugi raz wpada ( po co znowu mnie lajkuje i po co znowu odpowiada jak ją nie interesuje ?)

skrajny przykład jest dziewczyna, ciało 10/10, twarz taka 6/10 (dla mnie bo nie lubie mocnej tapety, pewnie dla wiekszosci jakas 8). Zawsze mnie lajkuje odkad zakladam tindera (widzę po zbadaniu strony, ode mnie nie dostaje lajka). Za pierwszym razem jak nas zmaczowalo to nie bylem jakos do niej przekonany, twarz taka sobie no i nie wydawala sie za ciekawą osobą (plus tak samo #!$%@? odpisywala ale o tym zapomnialem) więc olałem. Ona dalej mnie lajkowała. Aż niedawno z nudow zalozylem badoo, ona jest, mysle sobie "aa dam w prawo", oczywiscie macz i po sekundzie dostaje od niej wiadomosc "hej,co tam" no mysle spoko, w sumie mozna sie spotkac. I tak staram się z nią pisać a ona dokładnie tak samo odpisuje jednym zdaniem. No #!$%@?, czasami mam ochotę pojechać takiej lasce czy naprawde jest taka tępa że nie umie skleić dwóch zdań i wyrazić jakieś opinii ale w ostatniej chwili sie powstrzymuje.

Zawsze się śmieje, z tego że tak wielu krytykuje Polki, ale czasami to ręce opadają
#tinder #logikarozowychpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ortopliss: Raczej nie spotykam się z laskami na ruchanie. Kiedy umawiam się z kimś na randkę, robię to głównie dlatego, bo chcę tą osobę poznać. Seks to po prostu miły dodatek, który zazwyczaj się pojawia. Natomiast w swojej argumentacji często odwołuję się do seksu, bo tego typu upraszczanie i banalizowanie relacji damsko-męskich jest typowe zarówno dla osób z tagu #przegryw, jak i #tinder, czy
  • Odpowiedz
@TonyP: Piszą z wieloma na raz i stąd takie roztrzepanie. Jeżeli jakaś pisze w taki sposób, to pozbywam się pary, bo to nie ma sensu. Nie rzadko dochodzi do sytuacji, że za jakiś czas usunięta dziewczyna dobija się ponownie, bo aplikacja pokazuje ją cyklicznie. Wtedy od razu w lewo.
  • Odpowiedz
@ortopliss: Ale już ten frustrat życiowy i przegryw próbujący sie dowartościować jakim to on jest ruchaczem usunął konto z powodu skompromitowania sie. Ciekawe pod jakim nickiem teraz z nami tu mirkuje, bo na pewno tu wrócił
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ortopliss: Czytałem różne dziwne wątki z wypoku i trafiłem tu ( ͡º ͜ʖ͡º) ale typ byl strasznie żałosny, ciekawe jak na żywo wygląda czy tez taki alvaro i ruchacz over 9000 XDDDD "kazde spotkanie bylo u mnie i kończyło sie seksem" XDDDD "98% lasek z tindera wyruchałem" czyli wyruchal wszystkie użytkowniczyki, jakie statystyki prowadził XDDDD a jak inny mirek go chwytal za słówka, bo stuleja
  • Odpowiedz