Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Nie ma bardziej polskiej nazwy firmy transportowej niż #szwagropol

Chciałoby się napisać #januszebiznesu ale Szwagropol to naprawdę fajny przewoźnik autobusowy który operuje w okolicy #krakow #malopolska od wielu lat. Standard autokarów ma naprawdę w porządku, cenowo również jest okej (ale to pewnie przez dużą konkurencję w regionie).

#podroze
g.....i - Nie ma bardziej polskiej nazwy firmy transportowej niż #szwagropol

Chciało...

źródło: comment_G0DadNYyefPyGCsAnBG7C6HeZrFkOgO7.jpg

Pobierz
  • 11
@gumpa_bobi: korzystałem przez trzy lata podczas studiów na trasie w odległości 100 km kiedy nie było wyjścia. Zabieranie pasażerów nadstan to norma, siedzenie na schodach także, nie wspominając o tym, ze wielu kierowców niestety nie było miłych. Problemy o wzięcie mniejszej torby do środka to norma, wywracanie oczami nie mając wydać kilku złotych również. Wifi nigdy nie działało. Dlatego wybierałem Voyagera
@gumpa_bobi: najlepszy to jest #!$%@? maxbus do Limanowej xD, busy 20 letnie, bez klimatyzacji, 2mln km przebiegu, ciężko ruszyć nim, w zime z wywiewow klimatyzacji, która nie dziala oczywiście, leje się wodą prosto na głowę, smród potu oraz sikow z siedzeń. W lecie oczywiście nie można otworzyc szyberdachu bo chodzi klimatyzacja, ale #!$%@? wieje tylko na kierowcę. Jedziesz na 8 rano do pracy? Powodzenia bo #!$%@? będziesz stał na schodkach do
@Msadax: Najlepsze w tych busach były tłuczące się plastiki, ale to po prostu tak głośne ze próba drzemki była absolutnie niemożliwa. Do tego osoba 185 cm nie ma szans podróżować ich busami, chyba ze będzie siedzieć na miejscu zewnętrznym obrócona bokiem
@golagolagola: o tak zapomnialem o bólu kolan, pozdrawiam osoba mająca 188cm, jeszcze najlepsze są te plastiki przed kolanami, która tak mocno się wbijają w kolano że nie ma jak usiedzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gumpa_bobi: Mmm szwagropol, pamiętny powrót z Krynicy do Krakowa i korek na A4. Wtedy zobaczyłem jak pojemny mam pęcherz, bo oczywiście kible nieczynne. Potem tylko wbiec do pociągu i mozna lać. Ach cóż to była za ulga.
@Msadax: #!$%@? to była moja trauma. Pamiętam jak dawno dawno temu do Krakowa jeździła jeszcze Delta Bus, która zamknęli po jakiejś kontroli bo stan busów był katastrofalny. Przemalowali je i rura w drogę. Jeszcze ze 3 lata temu widziałem jak pod telesforem albo max busem, spod białej farby przebijalo się stare logo