Wpis z mikrobloga

Niech pierwsze rzuci kamień miasto, które nie ma takich zaniedbanych zakątków ale miasto czyli takie miejsce pomiędzy białymi tablicami z kinem, teatrem czy filharmonią a nie tylko z McDonaldem jak Zgierz.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antek98: odbierdolta się od Łodzi i od nas, miasto jest fajne tylko trzeba je poznać, też nienawidziłam tego miejsca jak się tu musiałam sprowadzić, ale trzeba je poznać, jest inne niż wszystkie a wiadomo inność drażni jednakowość
  • Odpowiedz
@solimoes: poprawilem, nie dziękuj.

odbierdolta się od Łodzi i od nas, miasto jest fajne tylko trzeba je poznać, też nienawidziłam tego miejsca jak się tu musiałam sprowadzić, ale trzeba je poznać, jest inne niż wszystkie a wiadomo inność drażni jednakowość. Pozdro mordy, niech to się kręci
  • Odpowiedz
@solimoes: rzuć 5 miejsc w Łodzi, które są fajne. Proszę serio bo mieszkam w tym mieście od 35 lat i nie mogę ogarnąć jak ktoś może bronić miasta Łodzi jeśli kiedykolwiek był np. we Wrocławiu, Poznaniu czy Krakowie...
  • Odpowiedz
  • 0
@solimoes To jest pierwsze większe miasto, w którym musiałem się pilnować, żeby nie wejść w g---o na chodnikach. Nie podoba mi się taka inność ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz