Wpis z mikrobloga

Czy rozpoznaje ktoś dziewczynę z tego zdjęcia?

Wzięło mnie na jakieś wspominki, więc przeglądałem sobie jakieś stare foldery ze zdjęciami. Dawniej zachowywałem zdjęcia dziewczyn, które poznałem przez internet. To była konieczność, bo kontakt zwykle był przez Gadu Gadu, te stare, bieda wersje, w których przeciwieństwie do dzisiejszych messengerów, wshatsupów - nie zapisywały zdjęć, żebyś mógł łatwo do nich wrócić. Więc jak jakaś laska wysyłała fotkę, to ręcznie zapisywałeś ją na kompie.

I przypomniałem sobie w ten oto sposób tego uroczego rudzielca. Niewiele pamiętam, nawet imienia nie jestem pewien, ale Ania mi chodzi po głowie. Rozmawiałem z nią jakieś 8 lat temu i od tego czasu nie mam z nią kontaktu. Nie mam jej fejsa, nie mam do niej numeru kom, nic. Pamiętam, że dużo mi pomagała w trudnym dla mnie okresie, kiedy byłem w ciemnej dupie, miałem depresję, myśli samobójcze itd. A ona wysłuchiwała moich żali, starała się jakoś pomóc. Pamiętam też, że była taką wierzącą dziewczyną, więc podobno też modliła się za mnie. Ja nie wierzę w takie rzeczy, ale doceniałem, że robi tyle, ile potrafi, żeby pomóc jakiemuś anonimowi z neta.

Na tym zdjęciu ma coś ok 20-22 lat. Teraz pewnie powinna zbliżać się do 30-stki. Pewnie ma już męża i rodzinę, ale chciałbym jeszcze z nią porozmawiać. Chyba nawet nie podziękowałem jej nigdy.

Raczej marne są szanse, że ktoś tu ją rozpozna, albo tym bardziej, że ona ma tu konto, ale może gdyby jednak... to dajcie znać.

PS: zawsze mnie urzekało jak wygląda na tym zdjęciu. Niby nic specjalnego, zwyczajna, naturalna dziewczyna bez mejkapu, a jednak jakoś mnie to chwytało za serce ()

#wykopefekt #nostalgia #pomocy #zwykladziewczyna #ladnapani
Kenteris - Czy rozpoznaje ktoś dziewczynę z tego zdjęcia? 

Wzięło mnie na jakieś w...

źródło: comment_aKhhZvZm6SFkcmTJintJeBaBOBkYUA0H.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby nic specjalnego, zwyczajna, naturalna dziewczyna bez mejkapu, a jednak jakoś mnie to chwytało za serce ()


@Kenteris: Takie są najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz