Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rodzice #dzieci, #pytanie.
Dziecko ma samą gorączkę, lekko boli go brzuch (prawie nic nie je), ale duzo pije. Ciągle by spał. Walić do lekarza? Drugi dzień mamy temperaturę okolo 37,5 - 38.7. dzieciak level prawie 4.
Trochę świruję, ale juz nie wiem co robić.
Niby dzwoniłam do przychodni, ale powiedziała ze jak po 3 dniach się nie zmieni, to wtedy dopiero do lekarza. Mirko pomush ʕ´ ̥`ʔ
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andi128: a kogo mam się pytać, tesciowa radzi zostać w domu.

@Akira: zbijalam tylko raz, srednio pomoglo. Temperatura spadla, ale zaczął się pocić i wstawał co chwilę z krzykiem.

@cacum3: teraz znowu śpi. Jak wstanie zobaczę, czy nadal jest zle. Temperatura troche mu spadła.

@AkyszLewusie: temperaturę ma drugi dzień. Męczy go choroba, ale pije wodę i śpi, walcząc jednocześnie z chorobą. Mam iść tylko z powodu gorączki? A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Akayari: normalne zachowanie u dzieciaka z gorączką:) od 38,5 zaleca się koniecznie zbijac lekami temperaturę. Dopóki się nie leje przez ręce to wszystko jest git. Nie martw się tak bo osiwiejesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akira: no wlasnie nie wiem czy się leje orzez ręce, bo spi. W sumie chodzi do toalety normalnie, trochę śpiąco. I tak pojdziemy do lekarza na 17, bo zwymiotuję ze stresu xD
Dalam mu chrupki i trochę je.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akayari: nic mu nie będzie, przespi sobie chorobę po prostu, lepsze to niż płacz ;) monitoruj temperaturę, zbijaj jak trzeba, dużo wody do picia i będzie żył
@Akayari sto razy to przerabiałem. Spokojnie poczekaj, obserwuj. Może się rozwinąć w chorobę na antybiotyk, a może przejdzie i kto wie, może wysypie na skórze. Ale lekarz podstawa.