Wpis z mikrobloga

@SupreminTHC: Lidl, Kaufland i Auchan już zaczynają wprowadzać do swoich sklepów, ale ich cena jest wyższa niż tych plastikowych, więc pewnie za wiele osób to się na nie nie zdecyduje ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak wprowadzą kiedyś opłaty za każdą reklamówkę to może coś się zmieni
  • Odpowiedz
  • 1
@Idesiku_Nago kwestia czasu aż wycofają folie. Środowisko to jedno, ale zawsze to jakiś koszt mniej. W Walii lidl testuje brak foliówek przy kasach, nie ma i tyle. Tylko trwałe torby. Przy owocach widziałem że są już wielorazowe do kupna, ale zwykłe wieki jeszcze też leżą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Idesiku_Nago: z tymi wszystkimi reklamówkami wielokrotnego użytku i siatkami jest jeden problem, muszę się uczyć pół roku żeby nie zapominać ich zabierać gdy wychodzę do sklepu XD
  • Odpowiedz
@jaywalker: Nieraz ładuję je do pełna, bo na zakupy zabieram tylko 1-2 woreczki i nic mi się nie podarło. @Da_R_ecky: Jako że jestem różową i zazwyczaj chodzę poza domem z torebką to mam w niej zawsze średniej wielkości torbę wielorazową na jakby co, a w niej jeden taki właśnie woreczek. A jak jadę na planowane większe zakupy to mam wielką torbę i do niej wkładam te woreczki, tak jak pisałam
  • Odpowiedz