Wpis z mikrobloga

#patykiemwfelge
#f1
#kubica

Przed sezonem zaproponowałem zabawę w typowanie wydarzeń z tego sezonu, które były niepopularne wśród powszechnej opinii.
Jak wiemy Formuła 1 jest nieprzewidywalna, ale nasze typy to była jakaś masakra XD Jak ktoś chce się pośmiać, to zapraszam do poczytania. Kubica na podium, mistrzostwo Leclerca, przegrywający Hamilton, Ricciardo pokonujący Verstappena i wiele innych XD

Nie było chyba ani jednej NIEPOPULARNEJ opinii, która by się sprawdziła. Tacy z nas Janusze F1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba najbliżej byli Panowie:

@experboxingman

2. Kubica powoduje kilka kraks i dojeżdża seryjnie na ostatniej pozycji, zastanawiają się nad jego przyszłością.

- Niestety chyba najbliższy prawdzie typ, kraksy z innymi autami Robert nie powodował, ale samemu kilka razy swój bolid rozwalił, ale oczywiście wszyscy wiemy jakie były tego okoliczności

4. McLaren staje kilka razy na podium, Alonso płacze

-Tutaj też blisko, bo McLaren raz przyfarcił podium, a Alonso coś ostatnio mówił o powrucie w 2021, a w domu pewnie płakał, więc można zaliczyć

@Matikkkii1

4. Ktoś zostanie wymieniony w pół sezonu.

- tutaj raczej bardzo bezpieczny fakt znając politykę Red Bulla i Pana Helmuta Marko - oczywiście była zmiana w rodzinie RedBulla

@Mickro

3. VER nikogo nie uderzy

- W sumie nie pamiętam, żeby kogoś Max walnął (bolidem oraz pięścią)

Także tego, fajna zabawa, nikt nic nie wygrał, wołam plusujących i dziękuję bardzo. Przed sezonem 2020 zrobimy następną edycję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@patyk15: ej no niejako mi się udało
3. Skoczy się era Hulkenberga bez podium

Więcej już tych wyścigów bez podiow nie wyjezdzi :-D
  • Odpowiedz