Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Na fali promocji drogą kupna nabyłem nowy telewizor 4K 55' (wcześniej przez 8 lat był FullHD 40'), do tej pory pod TV stał Xbox S, i było OK. Ale teraz zaczynam się zastanawiać, czy nie zamienić go na Xbox X. Wcześniej nie miało to sensu, ale teraz...(ʘʘ) Niestety na forum rodzinnym jestem osamotniony w swoim pomyśle( ͡° ʖ̯ ͡°).

Co o tym Mirki sądzicie, ma to sens? Obecnie nie gram dużo, ale konsolowcem jestem od maleńkiego.
Ps. Scarlett na premierę kupować nie zamierzam.

#xboxone
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirek-m: Już na samego Xbox'a mam od groma nie ogranych gier, więc Playstation nie będę sobie dokładał. A poza tym kupię X, to sprzedam S, a to jest dobry argument w przekonaniu mojej drugiej połówki do tego pomysłu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deenes: Kurczę Mirku...prawdziwe i rozsądne słowa, które bolą mnie, gdy je czytam...chyba będę musiał usunąć Twój komentarz ;-)
@diterr sam zmienilem fata na x i pewnie lepiej jest, ale jak wersje S szlo dostac za 500zl a X'a za 1300 - takze 800zl przy sporadycznym graniu to bym soe wstrzymal i te 800zl odlozyl na nowa generacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deenes: ja wymieniłem 2 lata temu Fat'a na S'kę, ale doplaciłem do tego interesu tylko 95zł, natomiast teraz byłoby trochę tego więcej...ale z drugiej strony kręcą mnie gry i uzyskana możliwość odpalenia ich na prawdziwym konsolowym max'ie (ʘʘ)
A nową generację kupię nie wcześniej niż za dwa lata.
@diterr: Gdzieś mi mignęła wersja One X czarna z Forzą Horizon 4 i Forzą Motorsport 7 za 1349zł ostatnio (chyba na allegro). Obie te forze za jakąś dobrą stówkę można odsprzedać, to super cena wychodzi ;) Chyba, że chce Ci się polować nie wiadomo ile na jakąś super okazję z niemieckiego Amazona ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sernik92: Tej z Allegro już nie ma, cena obecna to 1499zł(,) Golas natomiast jest za 1399zł.
Natomiast Amazon nie miał ostatnio dobrej promocji na X, więc może coś wreszcie w najbliższym czasie rzucą na sklep.
@diterr: Była taka dobra cebula z miesiąc temu, że One X z amazona wychodził jakieś 1100zł, ale wiadomo jak to jest... kiedyś to było, a teraz to ni ma :D Obecne ceny i tak nie są najgorsze, u mnie na TV z 4K HDR widać dużą różnicę, szczególnie w nowszych grach (Gears 5, Forza Horizon 4, RDR2, ale i Wiedźmin 3 wygląda pięknie), a TV mam raczej ze średniej półki :P