Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Loco_Tranquilo: Dzisiaj skończyło mi się L4 dokładnie na to samo. Aż mi nogę sparalizowalo lewa.

Ból u mnie u dołu pleców idący aż do nogi.

W moim przypadku, krąg wyskoczył i zaczął naciskać na główny nerw co idzie do nogi.

Dzisiaj rano zajechalem do kregaza czy tam masażysta. 50 zl, 10 minut masażu i minęło momentalnie. Idąc do niego utykalem A wyszedłem jak by mi ktoś Nowa nogę i plecy wstawił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qontrol: @Profil_Internetowy: dzięki Mirasy za info. To ja nie wiem czy u mnie to jest rwa czy nie. Bolało mnie tylko po długim leczeniu na polecach. Po powrocie z WC spałem już na brzuchu i teraz jak się obudziłem to mogłem wstać (chociaż przy niektórych ruchach i tak coś tam czułem w biodrze). Kiedys to były okresowe bóle a teraz już dłużej niż zwykle się utrzymuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qontrol: ee nie. Leżałem prosto. I to nie był ból mięśnia. Wtedy większość ruchów bolała. Takie coś już 2 raz mi się zdarzyło że po leczeniu na plecach boli. A ogólnie ta noga już mnie bolała ponad rok temu. Za pierwszym razem podobnie jak dzisiaj w nocy, a przez kolejne miesiące co jakiś czas ból nawracal na parę dni i mijał