Wpis z mikrobloga

Zauważyłem dziwną reklamę na futbinie i jestem bardzo ciekaw, czy znalazł się jakiś odważny, który zakupił ten poradnik. Ciężko mi znaleźć jakieś opinie osób, które chociaż sprawiają wrażenie kogoś, kto faktycznie skorzystał z tego i wypowiedział się jakoś sensownie o tym. Jestem ciekaw, czy ten poradnik jest w stanie sprawić, że taka osoba, która wbija co tydzień silver 1 w lidze weekendowej, nie korzysta ze sztuczek, od czasu do czasu trafi z wolnego i korzysta z wytycznych od bejotta lub innego youtubera będzie w stanie grać chociaż o poziom wyżej niż normalnie.
https://gamerzclass.com/products/ivan-boraslegend-lapanje?utm_source=FUTBIN&utm_medium=banner&utm_campaign=black_friday
#fut
  • 10
@kokos1235: BorasLegend to jednak jest profesjonalista, a przynajmniej był, większość tych śmiesznych poradników na YT jest tworzona pod wyświetlenia i zawierają banały. Podejrzewam ze te filmiki Borasa stworzą jakaś bazę, ale koniec końców pewnego poziomu nie przekroczysz dzięki tutorialowi bo liczy się szybkość reakcji, szybkie myślenie, bycie spokojnym itp trzeba wytrenować i mieć do tego jakiś dryg, sama teoria nic nie da
@kokos1235: Nie ma w ogole brac pod uwage jaka wartosc merytoryczna ma ten poradnik. Po co chcialbys dokladac jeszcze wiecej kasy by byc lepszym w zepsuta gre ktora prowadzi do nikad? Co z tego ze sie nauczysz lepiej grac jak w wiekszosci przypadkow gameplay jest opozniony w mniejszym lub wiekszym stopniu, a EA ma na to #!$%@?.
@prodigi: Link się akurat natrafił, gdy zacząłem analizować swojego skilla i tak mnie naszło. Co do wydawania dodatkowego hajsu w FIFĘ to ciekaw byłem, czy znalazł się tutaj taki, który faktycznie to zrobił i podzieliłby się wrażeniami.

@kemawir123 Chyba faktycznie nie ma innej opcji. Kupiłem FIFĘ 20 z myślą, że faktycznie jestem w stanie stawać się lepszy wraz z kolejnymi meczami. Niestety po ponad 700 meczach w FIFIE mogę pochwalić się
@kokos1235: Po pierwsze to nie uzywaj taktyk jakiegos bejotta. Kazdy ma swoj styl gry i powinien do niego dopasowac taktyke/wytyczne. Ja w poprzedniej LW na sprobowanie dalem taktyke/wytyczne jak pro player z UK Hashtag Tom. Gra on 442, moją ulubiona taktyką. Cos mi nie hulało i po kilkunastu meczach przestawilem na taktyki pod siebie i gralo sie o wiele lepiej. Wybierz sobie formacje ze skrzydlami lub bez (jak lubisz, ja polecam