Wpis z mikrobloga

Pad mi się rozładował. Pora na przerwę.
Pogrywam sobie w Horizon Zero Down, pierwsza gra w moim wykonaniu przeznaczona tylko na PS4. Myślałem, że na padzie gra sie gorzej niż na kompie ale nie jest źle, daje rade.
Póki co jest zajebiście. Zobaczymy co przyniesie jutro jak się pad naładuje. Póki co fabuła jest świetna, co jest dziwne dla mnie bo nie lubię motywu "maszyn" w grach.
#gry #ps4 #horizonzerodawn
  • 21
@Dethrock:
Fabuła według mnie jest genialna, ale to zależy kto czym się interesuje. Jest tam motyw, którego wcześniej nie spotkałem w grach/filmach i zdziwiłem się jak fajnie wytłumaczyli ten cały świat, maszyny o kształcie zwierząt itd.
@Dethrock: God of War też świetny, osobiście i tak wolałem Horizona, bo GoW po prostu przeszedłem, a w Horizona zagrywałem się tak, że łaziłem potem bez celu po mapie i szukałem jakichś znajdziek.

Ale podejrzewam, że God of War podejdzie ci bardziej, bo taka statystyka xd Większość uwielbia tę grę, Horizona mniej.
@Murasame: Myślę, że obie te gry mi podejdą bo z tego co słyszałem mają wyborną fabułę. Ona jest dla mnie najważniejsza.
A w której będę gonił platynę... to już się zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)