Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Już przy Pokemonach Moon byłam zażenowana poziomem tych gier, ale to co pokazało Shield i Sword wola o pomstę do nieba. Nigdy więcej nie oddam nawet złamanego grosza na tą franczyzę. Mam nadzieję, że Game Freak dostanie baty za to gówno które wydało i wpycha graczom.

#nintendo
  • 12
@Meitantiev:

dowiedzieliśmy się, że stały się również najszybciej sprzedającymi się produkcjami w historii konsoli Nintendo Switch, osiągając imponujący wynik 6 milionów kopii na całym świecie. Z tego aż 1,36 miliona egzemplarzy znalazło nabywców w Japonii w ciągu pierwszych trzech dni. W Stanach Zjednoczonych liczba sprzedanych kopii wyniosła ponad 2 miliony w przeciągu pierwszych dwóch dni. Wielka Brytania jest z kolei krajem, gdzie tytuły uznane zostały za drugą największą premierę wśród wszystkich
Ludzie tam są zadowoleni, więc GF będzie tylko pieniążki liczyć.


@Poprosze_herbate: To jets #!$%@? najgorsze xd Ale na metacritic ludzie dosyć słabo oceniają nowe poksy. Jedynie recenzenci dają duże noty.

Mi się każda podoba ale nie oczekuję dark souls w świecie poksow


@Meitantiev: @Haszaks: Jest ogromna różnica między dark souls a symulatora wciskania jednego przycisku na pałę. Pokemony już dawno straciły jakiekolwiek poziom trudności by coraz młodsze dzieciaki mogły
@Kryspin013 Na meta zawsze tak jest bo oceniają głównie ci co nie grali i chcą grę opluc. Potrafią obniżać grze ocenę za wypowiedź dewelopera. Ja się gra w poki od 20 lat to musza być łatwe. 1 geny by trudniejsze bo tam taki pidgey czy charizad uczyły się 1 dobrego ataku na 38 lvl. Zresztą póki miały koło 6 ataków w movepoolu. Poksy maja swoje staty i ciężko żeby je skalowac do
Ja się gra w poki od 20 lat to musza być łatwe. 1 geny by trudniejsze bo tam taki pidgey czy charizad uczyły się 1 dobrego ataku na 38 lvl. Zresztą póki miały koło 6 ataków w movepoolu. Poksy maja swoje staty i ciężko żeby je skalowac do poziomu trudności


@Haszaks: Niesamowicie upraszczasz temat i nawet nie zahaczyłeś o miejsce gdzie leży problem:

- Trenerzy nie stosują żadnych taktyk
- Z
@Kryspin013: W tej grze masz miliony kombinacji teamu nie na się przygotować taktyk lepiej dobierać teamu dla npc chyba ze każdy npc będzie miał team idealny. Od czego chcesz skalować poziomy od odznaki czy lvl? bo wild area sie skaluje od odznaki.ataki są lepiej dobrane poki bardzo często kontrują swoje kontry ale najczęściej nie maja okazji się wykazać np lodowe ataki u walczacych. Widze ze jak ci się czegoś nie zabroni
W tej grze masz miliony kombinacji teamu nie na się przygotować taktyk lepiej dobierać teamu dla npc


@Haszaks: Co to za dyrdymały? W takim razie jakim cudem tego typu problemy bez problemu rozwiązują romhacki? A no tak, one np nie dają 6 razy powtórzonego tego samego pokemona u trenera bez żadnego ataku i na niskim poziomie.

Od czego chcesz skalować poziomy od odznaki czy lvl?


Możesz np zwiększyć poziom trudności postaci
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Haszaks: ale dyskusja xd
W sumie exp share teraz zauważam, że mógłby być wyłączalny, bo jak hoduje poki i zapomnę, że mam już wyklute na 1 poziomie w party i coś złapię, to wskakują na 17lvl xD

A co do walk z trenerami to, gdyby nie to, że po drodze łapię wszystko, robię raidy i wciskam Pokom do mordy te bryłki z expem to taki Leon by mnie rozjechał jak szmatę