Wpis z mikrobloga

Wiecie coś w temacie zdrowia Kapustki? Wiem, że nie jest uprawniony do gry w tym roku ale ciekawi mnie jak wygląda postęp jego rehabilitacji. Na jego instagramie też wiele się nie można dowiedzieć.

#pilkanozna
  • 6
@Skapiecalegolodupiec: Patrząc na bogactwo na skrzydłach w kadrze to Kapustka spokojnie mógłby być rozpatrywany do kadry przy okazji ME. Na dziś wiadomo - jest w lesie. Ale w pierwszym półroczu 2019 roku pokazał, że jak gra regularnie nawet na poziomie drugiej ligi belgijskiej to w kadrze U21 był zawodnikiem wyróżniającym się.
W Leicester też tak wielkiej konkurencji nie ma, Gray który go wcześniej skutecznie wyleczył z gry u Rodgersa przyspawany jest
@Kristof7: tak, ci gracze niestety od Kapustki są lepsi xD On niby jakis dobry jest ale czegos mu brakuje w seniorskiej pilce, nie wiem no dla mnie nie ma tego czegos, nie wyroznia sie ani atletycznoscia ani dryblingiem. Mamy kądziora ktory w chorwacji blyszczy, mamy Szymanskiego, mamy Grosickiego, nawet Błaszczykowski bez jednej nogi jest lepszy od niego
@Skapiecalegolodupiec: Z tym Kądziorem bym nie przesadzał. Ostatnio trochę zaczął łapać liczby ale to tylko w lidze. A jak przyszło do poważnego grania w LM to ławka czy tam trybuny. Błaszczykowski co chwila kontuzjowany a w formie był chyba ostatni raz na ME2016.
@Skapiecalegolodupiec: Przecież Kądzior poza ligą chorwacką kompletnie nie istnieje, nie ma sensu spuszczać się nad liczbami wykręcanymi przez niego dopóki nie przełoży się to na występy w europejskich pucharach, a w nich miewał problemy ze zmieszczeniem się na ławce Dinama.
@rooger: chlopie bo tam jakis Olmo i inne talenciaki co zaraz po 40 euro pojda to wiadomo ze Kądzior nie ma szans, ale prawda jest taka ze umiejetnosciami bije on Kapustke no i tez pogral wiecej w seniorskiej pilce a Kapustka cale zycie u21 i mlodziezowe druzyny Lester wiec nie mozna go mierzyc w ogole miarodajnie bo koles nie sprawdzony prawie w seniorskiej pilce