Wpis z mikrobloga

Czy ktoś używa Vr na gtx 970 (i5-4590, 8gb)? Kompa upgrade'ować w najbliższej przyszłości nie planuję (chyba że CyberPunk się nie uruchomi). Pali mnie temat VR i nie wiem, czy Rift S (tańszy, więcej gierek) czy Quest (bezprzewodowy i nie zależny od kompa). Jest w co grać na questcie, czy za 3 miesiące się znudzi?
#oculus #vr #oculusrift #oculusquest
  • 10
  • Odpowiedz
@kolatek_domowy: nie wiem skąd jesteś ale w mojej okolicy jest salonik gier vr i mają tam akurat oculus rifty ale grać można za 50zł /1h co przy cenie googli nie jest tak drogo i zdecyduj czy to dla Ciebie. Dla mnie vr jest spoko ale nie na tyle by kupować własny.
  • Odpowiedz
@kolatek_domowy: używałem Rifta z GTX 970. Nie było tragedii, grałem w większośc chodliwych tytułów bez problemu: The Climb, Robo Recall, Chronos, Edge of Tomorrow. Koniec końców zrobiłem upgrade do GTX 1080ti. Procesor u mnie to i7 4790K.
  • Odpowiedz
To chyba jednak się skuszę na Questa, ale podejdę jeszcze do salonu Vr u mnie w mieście i zobaczę jak sprawa wygląda. Okaże się, że mam mdłości, albo screen door effect będzie mi za bardzo przeszkadzał to wtedy lipa (kiedyś miałem na nosie jakieś gogle samsunga i nie mogłem zdzierżyć tych pikseli). Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
  • Odpowiedz