Wpis z mikrobloga

Okej chce Wam zaprezentować swój ekstremalnie #!$%@? przepis xD. Mało znam się na gotowaniu i lubię eksperymentować, ale to jest naprawdę przepyszne i wspaniale pachnie, robię to już 3 raz. A więc słuchajcie i oceńcie bo jestem ciekaw Waszej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwie laski kiełbasy podwawelskiej przekrajamy w pół i ustawiamy tak jak na zdjęciu, następnie kroimy cebulkę na małe kawałki i wkładamy po bokach kiełbasek. Oblewamy to małą ilością oleju. W tym momencie sypiemy na to przyprawy, uznaje zasadę, że nie ważna jest nazwa do czego to ma być, a jakie zawiera składniki - a więc sól, pieprz, przyprawa do ziemniaków (XD), zioła prowansalskie, vegeta, przyprawa do sałatek, przyprawa do kurczaka na złoto. Okej teraz kolejny etap - kroimy plasterek salami w równych częściach i kładziemy je prostopadle na kiełbaski. Następnie po jednej stronie rozbijamy jajko a po drugiej 3 serki Hohland - tutaj użyłem śmietanowego, z papryka i z ziołami. Na górę kiełbasek natomiast kładziemy dwa plasterki seru Gouda. To wkładamy do piekarnika o temperaturze 200C na 30 min. To wszystko. Jak bardzo #!$%@? jestem? XD
#gotujzwykopem #jedzenie #gotowanie #przepis #przepisy
źródło: comment_QSDrxN8xlP5UlfPwk72aFyPwIMCTz4We.jpg
  • 16
@Damian77777: w sumie nie trzeba mieć ultra skilli w gotowaniu, żeby przygotować dobre jedzenie.
Same dobre rzeczy, dodatkowo zapieczone razem, więc smakowo to się nie może nie udać.
Nie mam piekarnika, więc nie spróbuję, ale ukłon się należy :D
@Damian77777: #!$%@? tyle przypraw ze musi smakować jak karma dla psów. Jeszcze te pseudo sery. Jprdl.
Już ktoś pisał. Na dole cebula. Grubo pokrojona. Może być czerwona. Na to kiełbasa ale coś lepszego niż ten shit. Wszystko możesz delikatnie zalać sosem pomidorowym. Jak nie chce ci się robić swojego to jakiś ze słoika.Z przypraw bazylia, rozmaryn drobno czosnek. Pieprz sól i czerwona papryka. Na górę ser, mozarella i trochę pleśniowego albo