Wpis z mikrobloga

elka.pl


@dejwo: dzięki. "Przeprowadzam" się z Poznania, i właśnie szukam spokoju i wszystkiego pod ręką. A dodatkowo coś pobrzękują o otwarciu S5 na dniach więc 40 min do Poznania jak coś. A po za tym lubię przyjeżdżać do Leszna, bardzo mi się podoba! :) Możesz coś opowiedzieć jak Ci się żyje?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawel_justblaze:
Wpisz sobie w Google "Leszno", zakładka "wiadomości" i zobaczysz czym żyje miasto - żużel, patologie i dopalacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

więc do rzeczy - wszystko zależy od tego jak żyjesz.
Jeśli mieszkasz w Poznaniu i korzystasz z jego uroków, jadasz na mieście w różnych miejscach (a jak nie to zamawiasz do domu) , chodzisz na basen, często nudzą Ci się puby i więcej niż 3
  • Odpowiedz
@pw1 @pawel_justblaze: Cinema 3d to masówka, więc puszczają tylko to co przyniesie kasę. Kino w teatrze jak i sam teatr to długa historia, która jeszcze trwa, ale raczej zmierza ku upadkowi (podziękujmy włodarzom). Z resztą się zgadzam. Jedna uwaga - uważaj z krytyką władz miejskich, nie lubią tego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@akatasz: masówka ale często są głośne filmy których nie puszczają (np o queen)
A co z tą krytyką władz? Żadna władza tego nie lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@pawel_justblaze pisz na pw mieszkam tu całe życie i nie chce mieszkać w żadnym innym mieście. Odpowiem na każde pytanie, pomogę jak będzie trzeba się zaaklimatyzowac :D
  • Odpowiedz
@pw1 a jakie puby masz na myśli? Kropla oliwy to chyba całkiem spoko poziom. Kebabów od #!$%@? i każdy lubi innego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Burgery jak burgery, absurdalne promocje ale burger którego nigdzie indziej nje wiedziałem - fromage z twarożkiem zaskakujący
  • Odpowiedz
a jakie puby masz na myśli?


@Goronco: cegła, zakład, 56 (ma swój klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Kropla oliwy ok, ciasto robią na mące do pizzy więc plus za to :D
Kebabów od #!$%@? i do porzygania. Nie jadam tego, chyba że po wizycie w pubie. Najlepszy był kiedyś pirpirim, nie wiem jak teraz
  • Odpowiedz
cegła to dla mnie tak przereklamowany pub


@Goronco: znaczy mi się tam tylko do góry podoba :D

dorzuciłbym Murphyiego

mają dobrą pizzę i burgery, ale właściciel to frajer i unikamy tego miejsca
  • Odpowiedz