Wpis z mikrobloga

Halko Mirki i Mirabelki!

Niedziela wieczur i humor popsuty, ale... Mamy dla Was rozdajo z Naddniestrza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do rozdania mamy między innymi: plastikowe ruble naddniestrzańskie, szaliki Sheriffa Tiraspol a także pocztówki i magnesy z tego ciekawego miejsca!

Zasady: Proszę o podanie w komentarzu jakiejś ciekawostki typu: na Islandii nie ma komarów albo gdyby wyjąć PKB samej Kalifornii to są na Świecie tylko 4 takie kraje, które mają większe PKB niż właśnie ten stan USA.

Mam nadzieję, że takie zasady zostaną zaakceptowane przez Wykopową społeczność ʕʔ

Szczęśliwców wybiorę razem z moją Mirabelką kompletnie subiektywnie, ale wydaje mi się że taka formuła #rozdajo będzie ciekawa zarówno dla Nas, wykopków zainteresowanych a także osób postronnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki równo za 48 godziny, czyli we wtorek 3 grudnia 2019 - tak co by może jeszcze Mikołaj doturlał się z podarunkami.

#rozdajo #podrozujzwykopem #podroze #naddniestrze
Gustlik - Halko Mirki i Mirabelki!

Niedziela wieczur i humor popsuty, ale... Mamy ...

źródło: comment_SnRGM6lfQBJqbWNzwmaYLjAkevlFalKv.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Gustlik: WODA KOKOSOWA ma niemal identyczny skład jak OSOCZE ludzkiej krwi. Orzech kokosowy jest wiec naturalnym "dawcą krwi" - podczas drugiej wojny światowej sok kokosowy stosowany był jako płyn do transfuzji, gdy zabrakło krwi naturalnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gustlik: taki szalik jak na dole i na samej gorze to bym przytulil do mojej kolekcji szali klubowych :D w ogole kazdy szal bym przytulil do mojej kolekcji
  • Odpowiedz
@Gustlik Największe opady deszczu, jakie kiedykolwiek miały miejsce na świecie, rozpoczęły się 200 mln lat po uformowaniu się Ziemi i trwały przez kolejne 750 mln powodując powstanie wszystkich oceanów.
  • Odpowiedz
@Gustlik: w Arabii Saudyjskiej nie ma ani jednej rzeki, tylko 15% Sahary pokryte jest piaskiem, a w Korei Północnej warto zostać fryzjerem. Wykonując ten zawód wystarczy nauczyć się 28 rodzajów cięć - 10 dla mężczyzn i 18 dla kobiet. Klienci pojawiając się w zakładzie otrzymują paletę z wzorami zaakceptowanymi wcześniej przez władze. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
w 3. edycji Gangu Słodziaków Biedronka wydała klientom 7,2 mln borsuków Bartków, nietoperzy Nikodemów itp. W poprzednich edycjach było podobnie, co oznacza, że już w 2022 r. populacja Słodziaków może być większa od populacji Polaków.

źródło: Marcel Zatoński, Puls Biznesu
  • Odpowiedz