Wpis z mikrobloga

@KornixPL: jeśli koniecznie musisz samolotem to da się tę trasę zrobić w 3h przez Frankfurt lub Monachium, ale bieganie po lotnisku zapewnione. Przez Warszawę loty na powrót powinny się lepiej układać. Do sprawdzenia najlepiej bezpośrednio na stronie Lufthansy i LOTu.
@kzrr Panie ja ostatnio leciałem Warszawa - Szczecin i 3 godziny na lotnisku spędziłem - godzina lot a potem jeszcze godzina do centrum Szczecina. Zajebiście poprostu
@KornixPL: Musisz tylko pamiętać, że powrót z Tegel to nie jest przyjemność, wiecznie spóźnione samoloty, długie kolejki do check-inu, często brak miejsc do siedzenia (szczególnie na tych biznesowych połączeniach do Fra czy Mun).
@KornixPL: a w pociągu było niewygodnie? Jakiś czas temu wybierałem środek komunikacji do Berlina (nie ja płaciłem, więc mogłem i na bogato), ale policzyłem czas (4h tym porannym) i wyszło mi, że do miejsca, w którym mam hotel najkorzystniej będzie właśnie pociąg (z lotniska czy przystanków autobusowych i tak musiałbym się przesiadać do metra i jechać sporo przystanków). Cenowo też by wyszedł atrakcyjnie, gdybym kupował wcześniej niż 3 dni przed wyjazdem