Wpis z mikrobloga

Jak pierwszy raz byłem na wizycie u terapeutki i wyznałem, że nie mam kobiety, bo jestem brzydki, to ta szmata chciała mi wmówić, że napewno mam jakieś zawyżone standardy i szukam supermodelki. Nie mogła uwierzyć, że nie interesuje mnie kolor włosów, wzrost, rozmiar biustu potencjalnej partnerki. Jej się w głowie nie mieściło że to kobiety są płytkie i patrzą tylko na wygląd faceta.

#psychoterapia #psychologia #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A z tym leceniem na co innego niż wygląd to iksde, bluepill straszny, bo np kobiety uważają przystojnych facetów za zabawniejszych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także raczej to na odwrót, przystojni faceci je bawią a nie faceci którzy je bawią mogą nadrobić nie bycie przystojnym
  • Odpowiedz
Jak one to wyczuwają? Mają ósmy zmysł?


@majsterzpolski: Drobne gesty na które facet nawet nie zwróci uwagi, mimika twarzy, podejście do wspólnych (np. pracowniczych) obowiązków, "dowcipy" i "mądrości życiowe" rzucane przez faceta...

Myślisz, że facet, który w internecie pisze o różowej "szmata", w prawdziwym życiu nigdy nic mu się nie wymsknie?
  • Odpowiedz
Tak właśnie myśle. W życiu nic sie nie wymskie, kiedy nie może ;).

Nie mogę w to uwierzyć, mozesz podać przyklady takich zachowań?


@majsterzpolski: Jak "siedzisz w piwnicy" i do nikogo się nie odzywasz, to może się nie wymsknie.
Ale jak pracujesz z ludźmi, to już jest to znacznie
  • Odpowiedz
  • 0
@Blinkenstein: mam znajomych chadów, którzy mają takie samo zdanie o kobietach, ale i tak nie mogą odpędzić się od lasek. Nawet na wykopie są tacy. Wiec mi nie wmawiaj jakichś normickich głupot.
  • Odpowiedz
mam znajomych chadów, którzy mają takie samo zdanie o kobietach, ale i tak nie mogą odpędzić się od lasek. Nawet na wykopie są tacy. Wiec mi nie wmawiaj jakichś normickich głupot.


@incelista: No właśnie, chadów. Dodatkowo taka, która nie szuka chada na "przygodę", ale potencjalnego partnera, będzie znacznie bardziej wyczulona na drobne niuanse.
Nie każda różowa chce być zabawką. Wiele woli normalniejszych facetów. Ale ci normalniejsi muszą
  • Odpowiedz
Jak się wyszaleją


@incelista: Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że całkiem sporo różowych, od samego początku szuka potencjalnego partnera, a nie chada do "przygód".

to szukają beciaka, który będzie ich
  • Odpowiedz
Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że całkiem sporo różowych, od samego początku szuka potencjalnego partnera, a nie chada do "przygód"


@Blinkenstein: kobiety jedną myślą, drugie mówią, a trzecie robią. Nawet te, które deklarują się na cnotki, dają się ponieść emocjom, gdy widzą chada.

Chyba coś przegapiłeś, ale większość kobiet sama się utrzymuje.

Ewentualnie obracasz się w takim środowisku, gdzie żona siedzi w domu. Ale większość kobiet w tym kraju chodzi
  • Odpowiedz
Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że całkiem sporo różowych, od samego początku szuka potencjalnego partnera, a nie chada do "przygód"

@Blinkenstein: kobiety jedną myślą, drugie mówią, a trzecie robią. Nawet te, które deklarują się na cnotki, dają się ponieść emocjom, gdy widzą chada.


Dla wielu bycie taką tylko do zaliczenia jest uwłaczające. Ona odrzuci chada, nie dlatego, że jest chadem, ale dla tego, że nie ma zamiaru być jedną z wielu.
Jeśli przeciętny facet będzie chciał ją tylko przelecieć, to jego też odrzuci.
Są kobiety, dla których facet z
  • Odpowiedz
Dla wielu bycie taką tylko do zaliczenia jest uwłaczające. Ona odrzuci chada, nie dlatego, że jest chadem, ale dla tego, że nie ma zamiaru być jedną z wielu.

@Blinkenstein bzdura. Kobieta woli być jedną z wielu kobiet chada niż tą jedyną jakiegoś "przegrywa".

Przy takim podejściu, to na twój wspaniały charakter raczej żadna nie poleci. Na twoje wewnętrzne piękno nie masz co szukać.

Charakter faceta się praktycznie nie liczy dla kobiet.
  • Odpowiedz
Dla wielu bycie taką tylko do zaliczenia jest uwłaczające. Ona odrzuci chada, nie dlatego, że jest chadem, ale dla tego, że nie ma zamiaru być jedną z wielu.

@Blinkenstein bzdura. Kobieta woli być jedną z wielu kobiet chada niż tą jedyną jakiegoś "przegrywa".


Przegrywa - nie.
Nornika - tak.
  • Odpowiedz
co za głupoty. Charakter w związkach ma troszkę większe znaczenie, ale i tak najważniejszy jest wygląd.


@incelista: Oba są ważne.
Ale za ścianą mam przykład pary, która właśnie poleciała tylko na wygląd. Nieraz słychać ich "rozmowy". Niestety nieco za późno dotarło do nich, że wygląd to nie wszystko. Dzieci i te sprawy...
¯\_(ツ)_/¯

Jak babka jest w tanie sama się utrzymać i nic jej do faceta siłą nie trzyma, to
  • Odpowiedz
kobiety wolą być same niż z brzydkimi facetami. Zwłaszcza w tych czasach, gdy mają same przywileje i mogą się same utrzymywać.


@incelista: kobiety wolą być same niż z kretynami. Zwłaszcza w tych czasach, gdy mogą się same utrzymywać.
  • Odpowiedz
@incelista: Mało kto jest naprawdę brzydki.
Ale wielu facetów jest:
- fizycznie zaniedbanych (nadwaga lub znaczna niedowaga, kiepska cera, kiepska fryzura)
- ubranych byle jak (niedopasowane rozmiarem, workowate ubrania, które dodatkowo zniekształcają sylwetkę oraz pokazują po prostu brak schludności)
- ze skwaszoną miną (potencjalny choleryk, osoba wiecznie niezadowolona).
  • Odpowiedz