Wpis z mikrobloga

Dziś poczułam się jak prawdziwa Amerykanka.
Wracając ze sklepu, rozerwała mi się raczka od reklamówki, czy tam siatki.
A cała była wypakowana zakupami. Wiec niosłam ją trzymając od dołu. Tak jak to robią w USA.
Wiecie, fajnie być taką Amerykankom, serio mówię wam. To jest życie !
Ameryka to jest życie na poziomie, tam nawet zwykle zakupy są ekscytujące
Paula_pi - Dziś poczułam się jak prawdziwa Amerykanka. 
Wracając ze sklepu, rozerwał...

źródło: comment_bF5x7WQVyCGXu0wIMhJtUjwB5A0YvfID.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paula_pi: Amerykanie tak daleko za Polakami. U nas kupisz lody, jakieś mrożonki, sałatę zwilżoną, piwo z lodówki, i to jest wilgotne. Co w takim przypadku się dzieje? W Polsce luzik, bo najwyżej Ci zwilży nylonbojtel w środku. W zacofanej Ameryce ta gunwo-torba zrobiona z drugorzędnego materiału gorszego niż papier toaletowy oczywiście namoknie i się rozerwie. Eh, niby taki rozwinięty kraj.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: a czy ta torba miala papierowe raczki? Ja zawsze jak w np lidlu biora taka papierowa (co ma te raczki) to niose ja i tak jak w juesej, raz jak mi jeblo to niosac za te raczki to mialem zakupy w sosie slodko kwasnym...
  • Odpowiedz
Uwaga. Nikt w stanach nie używa toreb kartonowych. Wszystko pchają w podwójne siatki nylonowe. Nawet w tych droższych sklepach. Czasami próbują być eko i chcą wprowadzić kartonowe ale nikt tego nie chce wziąć. Druga sprawa że często musisz wziąć torbę blastikową chociaż na jeden produkt i przy wyjściu stoi facet sprawdzający czy to co masz na paragonie zgadza się z tym co masz w siatkach. Niby że zapobiega kradzieżom ale moim zdaniem
  • Odpowiedz