Wpis z mikrobloga

Więc robiłam pewien eksperyment. Założyłam dwa konta na GG. #gadugadu #gg
Męskie i damskie.
Na każdym spędziłam po ~~2 godziny.
Na męskim ustawiłam profilowe takiego Alvaro 8/10.
Na damskim jakąś płodną julkę.
W sumie w ciągu 2 godzin miałam na męskim koncie 4 czaty wiadomości z czego 2 aktywne.
W sumie w ciągu 2 godzin miałam na damskim aktywne 97 czatów z wiadomościami od dziewczyn i facetów.

Wniosek?
#incel #przegryw macie #!$%@?. Bez cipy to pod górę hej ho, współczuję wam.
#eksperyment #zwiazki
  • 11
  • Odpowiedz
@Ave3ry popatrz na to z drugiej strony nie masz cipy jesteś normalnym kolesiem masz normalny wybór a jak masz cipe to musiałbyś się odganiać od bandy zjebow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ave3ry: No szczerze to nie wiem czy dla różowych bycie potencjalnym workiem na sperme to taki wygryw, bo bądźmy szczerzy, ile % facetów pisze tam z innymi zamiarami?

Idąc dalej, to jaki promil z tych co nie piszą żeby zaruchac nadaje się do czegokolwiek?

To, że kobiety mają łatwo o seks to nic nowego, dało radę i bez twojego eksperymentu XD Ale taki wygryw to jak przegryw ( ͡°
  • Odpowiedz
@Ave3ry: Witamy w męskim świecie..Wniosek z tego taki że w internecie/tinderze/dyskotece ładna dziewczyna z powodu urody przyciągającej rzesze adoratorów raczej nie znajdzie normalnego chłopaka i odwrotnie, normalni faceci nie poznają dziewczyn w internetach z powodu statystycznie mikroskopijnej szansy na pozytywny rezultat
  • Odpowiedz