Wpis z mikrobloga

Podzielę się, może ktoś nie straci czasu tak jak ja.
Szukam auta 7 osobowego, Hyundai Santa fe jest wielka kobyla, ale nie o nim dzisiaj.
#peugeot #5008 #motoryzacja
Absolutnie odradzam jak ktoś posiada dzieci fotelikowe(czyli do 12lat).
Otóż pomijając spoko dołączany napęd, spoko skrzynie i dynamiczny silnik 180km na ostatnich fotelach NIE DA SIE ZADNEGO FOTELIKA ZAMONTOWAC. Czyli #!$%@?, bo żeby korzystać z 7 miejsc trzeba zamontować (przy 2jce dzieci) jeden z przodu i jeden z tyłu lub dwa obok siebie, bo inaczej nie da się wejść do tyłu. Na zdjęciu fotelik na pasy, ale niestety pasy są wysunięte do przodu względem oparcia i fotelik tak lata, że taka jazda jest absolutnie wykluczona. Isofixa brak. Więc niestety, spoko auto w spoko cenie odpadło zanim jeszcze w ogóle wsiadłem na fotel kierowcy. Picrel. Mamy peugeota 3008 i więcej oczekiwałem po tym aucie, no ale ktoś solidnie dał dupy.
P.....i - Podzielę się, może ktoś nie straci czasu tak jak ja. 
Szukam auta 7 osobowe...

źródło: comment_uSVZko6XpOSoRmEiPJuz8N4rEt3ajwzU.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Pawelczi: przecież Peugeot 5008 to jest SUV... czego Ty oczekiwałeś? Musisz szukać VANa lub coś podobnego. Espace może podejdzie ale też go zepsuli i SUVa zrobili. Grand Scenic ale chyba również śmierdzi SUVem. Ludzie chcieli SUV no to mają :) Chyba jeszcze zostaje Ci VW Sharan o ile też nie stał się SUVem.
  • Odpowiedz
@tomaszq: Zmienia. Jeśli chciałbym kupić taki telefon raczej by mnie irytowało takie logo na moich zdjęciach. Zastanawiam się więc czy to można wyłączyć, czy też jest to taka nachalna reklama.

  • Odpowiedz
  • 0
@soadfan tylko nowe auto i tylko polski rynek. Na starcie odpadły wszystkie hitlerwageny i pochodne.
W smaxie pokładam nadzieję, jest też w wersji vignale czy jakoś tak, wyczerpaloby to temat, no ale czekam na jazdę testowa.
  • Odpowiedz
  • 0
@soadfan słabo stoję z czasem, póki co dzwoniłem tylko o smaxa, nie jest aż taki wielki a do tego odzyskali miejsce w środku dzięki krótkiej masce. Galaxy jest już większy. Nie będzie na co dzień użytkowany jako 7 osobówka, raczej co drugi weekend i dwa razy do roku jakiś dłuższy wyjazd na wakacje.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: Zawsze mnie bawią te foteliki do 12 lat XDDD namów przeciętnego 10latka żeby jeździł w foteliku to ci dam medal, nie mowiąc już o 12 latkach którzy skitrani za winklem na przerwie w szkole próbują jak smakują szlugi w tajemnicy przed rodzicami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@imargam_2137 niech smakują. W fotelikach będą jeździć, a jak nie będą chciały w fotelikach, to zostaje maskom albo z buta niech #!$%@?. Mam z tyłu głowy ten słynny wypadek z trójką dzieci (2x 11 lat i chyba 7 czy 8) że rodzice przeżyli a dzieci wszystkie 3 trupy, mimo że to była czołówka i XC70 zachowało integralność kabiny. To samo jak pasażer ma jakieś obiekcje co do pasów czy to z przodu
  • Odpowiedz