Wpis z mikrobloga

Beka, ile osób broni belmondziaka. Clue sprawy przecież nie w tym, jak jest jego orientacja, a o to na kogo pozował. Ale widać dzieci nie są wstanie pogodzić się z jakąkolwiek krytyką i go bronią, choć nie ma co tam za bardzo bronić (,,dzieci" bo Dronik z Hewry w wywiadzie z Winim powiedział, iż na ich koncerty przychodzą głównie gimby, a to ten sam target. Tłumaczy to też emocjonalne przywiązanie do idola i potrzebę jego obrony).

Pomimo tej akcji, ja go tam lubię jako rapera, cenię za humor, kawałków słuchałem i będę słuchać, ale od jakiegoś czasu podjeżdżał mi trochę farmazonem i pozerem i teraz mam trochę beki z niego. Cóż, shit happyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mobbyn
  • 3
@Basiura89: wiem, może to być zmanipulowane. Niczego nie przesądzam. Ale z drugiej strony Oyche już rok temu mówił, że Młody ciąga tranzystorom. Oczywiście, to też może być pomówienie. Ktoś inny napisał, ze już na wcześniejszych filmikach młodego na mieście było słychać przy nim rafalale. Nie wiem, może to znajomi? Ale jak tak, no to fajnych ma znajomych co go na taką minę wrzucają ( ͡° ͜ʖ ͡°)