Wpis z mikrobloga

@Yakooo: Sam się na studiach nie przykładałem jakoś mega. Ale człowieku, jak Ci "bardzo zależy", to poszukaj chociaż porządnie w necie xd Spotkaj się z ludźmi z grupy, co bardziej ogarniają. Na PP miałem dokładnie takie same zadania, także podobnych już ludzie pełno rozwiązali.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Xaviesta uwierz że staram się, po prostu jak się zaczyna z fizyka hmm od zera do ciężko od tak a też nie chce być kula u nogi. Studiuje zaocznie, mieszkam daleko i jedynie co to jakiś discord
  • Odpowiedz
@Yakooo: Tak właśnie później pomyślałem, że zaocznie, bo w piątek ludzie z dziennych raczej się nie uczą :) Rozumiem, u mnie też fizyka leżała przez kolejne etapy edukacji, ale na technicznych studniach dupkę trzeba czasem ścisną. Ja sam nie pamiętam już nawet wzorów z tego. Ode mnie największy protip ze studiów, który ratował mi dupę, było dodanie się do grup na fb starszych roczników. To mi mega ułatwiło marny los studenta
  • Odpowiedz
A te zadania są bardzo schematyczne, znajdź w necie wiele przykładów i na zasadzie schematów lecisz z koksem. Zrozumienie przedmiotów w 80% nie jest wymagane do zdania egzaminów na studniach, a tym bardziej kolosów :) Stety niestety.
  • Odpowiedz