Wpis z mikrobloga

@Logytaze: Teraz każdy jest oceniany jako + prawak lub -lewak, a większość jest pośrodku. Powiesz ze jesteś weganinem to sklasyfikuje cię jako nawiedzonego lewaka, nie którzy nierozumieja ze można mieć „prawicowe”poglądy na gospodarkę a „lewicowy” światopogląd.
@lajsta77: @boguchstein: I jesteście centrystami w każdej kwestii jak rozumiem? Poglądy polityczne to spektrum, nie da się być w "centrum" w każdej kwestii.

@bezloginu_82: Widzę, że konkretnie się odnosisz do tematu, twój komentarz w #!$%@? wiele wnosi XD.

Powiesz ze jesteś weganinem to sklasyfikuje cię jako nawiedzonego lewaka


Bo prawica stworzyła taki obraz wegan, by z nich kpić.

nie którzy nierozumieja ze można mieć „prawicowe”poglądy na gospodarkę a „lewicowy”
@mistellaire: centrysta, to po prostu pozycja bez ekstremów i fanatyzmu. Mogę jednocześnie krytykować pomysły rozdawnicze i być przeciwko kościołowi. Jeśli utożsamiasz się z jakimś radykalnym nurtem, to pewnie dlatego, że dzielisz z nimi zdecydowaną większość idei. Jestem przede wszystkim sceptykiem, więc kieruje się nie tyle ideologią, co podstawami i sensownością danej idei.
@mistellaire: Wystarczy krótkie rozumowanie, by znaleźć kilka potencjalnych problemów, które sama idea takiego czegoś tworzy. Zatem wypada zadać pytanie, jaka idea przyświecała komuś, kto propaguje to rozwiązanie jako słuszne?
Jeśli jest to ślepa walka z kapitalizmem, korporacjami i konsumpcjonizmem, to jest to definitywnie ekstremum i fanatyzm. Jeśli istnieją racjonalne przesłanki ku temu, w tym naukowe, to pewnie byłaby to idea jak każda inna, bez cienia fanatyzmu.
Najczęściej z fanatyzmem mamy do
@lajsta77: > nie którzy nierozumieja ze można mieć „prawicowe”poglądy na gospodarkę a „lewicowy” światopogląd.

ja mam bardzo podobnie taki tęczowy kuc jestem XD tzn, nie sympatyzuje z lgbt, czasem nawet ich, niektóre prowokacje mnie żenują, ale ogólnie nic do nich nie mam. No może, tyle, że podobnie jak kościół, wciągają Polaków w jakieś durne wojenki.