Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak sobie to przemyśle to biedronka robi bardzo zły ruch. Ile ludzi tam chodzi że ciągle są kolejki. Maksymalnie są otwarte 2, 3 kasy z 6,7. Ja sam praktycznie nigdy tam nie chodzę ze względu na kolejki. Więc ile ludzi więcej mogłoby tam chodzić gdyby pracodawca ogarnął kilku pracowników i wrzucił na kasę? Nie byłoby kolejek co przyciągało by każdego kto kupiłby coś w Biedronce ale nie chce mi się stać w kolejce. O ile mniej toksyczne byłoby tam środowisko. Żadnych #!$%@? z mocherami, bo przeciez nawet nie będzie czasu się z nimi poprzepychac. Nawet madki mogłyby mieć własną kasę i nie byłoby niezręcznych i chamskich sytuacji.
#biedronka #codziennie #niskieceny #przemyslenia
  • 12
@motaboy: No, według mnie kasa by poszybowała do góry i twarz by jeszcze z tego wyszła z klasą.


@MaoPL: Ale zdajesz sobie sprawę z tego że ciąża bliźniacza nie trwa 18 miesięcy, prawda? Tutaj tez to tak nie działa.
Dodatkowo w handlu nie ma cały czas chętnych do pracy. Ciagle pensje są za niskie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@motaboy: Lidl daje 3k na rękę. To aż nadto dla niektórych. A tam jakoś kolejek nie uświadczyłem.

A tak btw. To po co oni budują 6 kas jak oszczędzają na kasjerach? Idąc tym rokiem rozumowania powinni na tym oszczędzać i budować 3.
@MaoPL: a tak btw. to po co oni dają 5 miejsc siedzących w autach jak ludzie jeżdżą sami, idąc tym tokiem rozumowania powinni oszczędzać i robić jednoosobowe samochody

raz w roku się przyda więc stoi
poza tym nigdy nie ma tak że ktoś jest z zawodu kasjerem w biedronce czy lidlu
tam zakres obowiązków jest dość płynny, jak trzeba to siadasz na kasę, jak nie trzeba to coś grzebiesz na zapleczu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia: Myślę że kilka osób przydałoby się do takiego sklepu. Nie chcę żeby siedzieli tylko na kasie, tylko tak jak mówisz robili to co aktualnie najbardziej się opłaca. Jednak kiedy stoją 2 bardzo długie kolejki do kas to przychodzi jedna osoba i są dalej 3 długie kolejki. Nie mówiąc już o patologi zagraconych towarem biedronek. Może oczy się otworzą kiedy któraś się rozpadnie, a ewakuacja nie będzie przebiegać pomyślnie.