Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motocykle #blackfriday Mireczki poleco jakis fajny i cichy kask integralny. Oraz prosilbym o ocene posiadaczy danego kasku. Wpadl mi w oko Bell qualifier dlx ale jest mnóstwo opinii ze szybko sie robi głośny
  • 12
@I_M_Inter_Motors: miejcie rigicz i usuńcie dzisiaj -30% taniej, bo to zwyczajne kłamstwo i oszustwo.

Np takie rękawice Alpinestart SP8, macie że dzisiaj jest 30% taniej i kosztują 389zł
To jest ich normalna cena sprzedaży.

To przed obniżką ile kosztowały?

555zł?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawronfly: @xspeditor: powiem tak, chodzi mi o to zeby nie bylo swistu, bo moj otwarty ozone jest cichszy od shoeia( szczegolnie ten zajebiscie. swiszcy od 80kmh).astone gt880 i hjc rpha 11 nie pasi mi na glowe
@danielosw: @Bachal: do tej pory nakedami smigalem z owiewka i moj otwarty ozone do 120 jest akceptowalny a jak zaloze słuchawki lub wkladki do uszu to wogole okej, tylko jak wyzej pisalem
źródło: comment_IUIEgnPmzEyYOi0YamQEQwKYiQoq1lmI.jpg
@Djodak: No to ja mam nakeda z owiewkami i spokojnie w fgst nie swiszczy. Huczy jakby na zewnątrz, ale do 120 jest spokojnie luz i wyraźnie czuje, że wiatr do środka kasku inaczej niż nawiewami nie wpada, więc i świszczenia nie ma. Zarówno jak jadę pochylony, jak i wyprostowany.
@Djodak to ten z fotochromatyczną szybką za okolo tysiąc złotych? Jak tak to bardzo głośny, wentylacja dobra. Kup stopery i problem rozwiązany, nadal usłyszysz karetkę i pogadasz z ludźmi. Świstu nie ma, ale wiatr bardzo słychać bez stoperów