Wpis z mikrobloga

Firma Faretti, produkuje buty podwyższające z myślą o niskich mężczyznach. Na zdjęciu demonstracja jak to działa. Widzimy więc, że mając 185 cm (tyle mam ja) jest się manletem i jest się za niskim by kobieta w szpilkach czuła się chroniona...
A może specjaliści od reklamy uznali, że niscy mężczyźni (poniżej 180 cm) są tak beznadziejni, że nie nadają się nawet do reklamowania butów dla niskich ludzi?
#wzrost #przegryw #blackpill #codziennyblackpill #wyglad
B.....W - Firma Faretti, produkuje buty podwyższające z myślą o niskich mężczyznach. ...

źródło: comment_3wnifwgu6AAnXsiXwNJH5kQUzIsJfv5U.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 6
@Bagiezta88 bo oni szukają usprawiedliwienia, że cały swiat jest winny tylko nie oni :) Zapewne zaraz Ci napiszą, że pewnir masz twarz chada czy innego oskarka:)
  • Odpowiedz
@Dariel: Pysk mam akurat nienajgorszy, ale ja rozumiem punkt widzenia ich. Zgadzam się, że kobiety sobie pozwalają na zbyt wiele, ale faktycznie faceci nie mają godności za grosz, bo się potrafią zabrać za każdy najgorszy odpad i mu "księżniczkować", jak #!$%@? zaślepi oczy
  • Odpowiedz
  • 3
@Bagiezta88 też są tacy, ale z tego co wiem, większość przegrywow szuka dziewczyny 9/10 mimo że sami wygladaja na 4/10. Takie pary istnieją ale są wyjątkowo rzadkie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Blackpill_RAW: ja #!$%@? już wam tak wykop mózg przeoral za każdy poniżej 185 to dla was kurdupel i że się laska na niego nie spojrzy XDDDD weźcie wy z piwnicy czasami wyjdzcie, ja #!$%@?
  • Odpowiedz