Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eehomonto: w amazonie masz termin dostawy wyznaczony na konkretny dzień i nie licz że przyjdzie wcześniej. Sam zamówiłem w poniedziałek rano paczkę z dostawą czwartek/piątek i dopiero w środę numer paczki się pojawił ale dopiero aktywny po 30 godzinach w śledzeniu. Śledzenie DHL niezbyt jest fajne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d1verse: pierwszy raz coś zamawiałem z Amazon.de Śledzenie rozpoczęło się z Zabrza. Da się poznać po tym czy to z Niemiec czy Polski zostalo wysłane? Bo jeszcze nie doszło i mnie to zastanawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ramone Widocznie zacząłeś śledzić od Polski, jak wyślą z Niemiec to musisz używać niemieckiego trackingu DHL, paczka dotrze do Polski to polski tracking ja przejmie, dlatego może ci z Zabrza zaczęło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eehomonto: był jeden numer śledzenia w aplikacji amazon i w mailu. Dopiero gdzieś po 40 godzinach pojawiło się w śledzeniu w polskim dhl. Wcześniej pisalo nieprawidłowy numer. Dlatego tak mnie to zastanawiało. Ale dzisiaj ma przyjść, to się zobaczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eehomonto: @eehomonto: nareszcie dotarło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż automat amazona mnie mailem nastraszył że bardzo im przykro ale moja przesyłka została o dwa dni opóźniona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwyczajnie ich śledzenie nie miało wpisanego że wydano do doręczenia. A paczka normalna, szary karton. Pudełko z telefonem w środku, wypchane szarym papierem aby za mocno nie latało. Najbardziej zadowolony jestem z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eehomonto: nie, wszystko w porządku. Widać to id człowieka zależy co pakuje. A co to za zakup? Coś delikatnego? Tylko moje w Polsce było pakowane. W Sosnowcu.