Wpis z mikrobloga

Hejka. Zainteresowałem się ostatnio Revolutem i prawie zamówiłem kartę, ale jeszcze tego nie zrobiłem, bo waham się przed podpięciem swojej karty debetowej mBank do Revoluta. Dużo czytałem, ale nie jestem płynny w tych sprawach, dlatego zapytam, w czym lepszy jest Revolut od mbankowych usług wielowalulotwych? Link

Takiej karty chciałbym używać do płatności w zagranicznych sklepach internetowych, na krótkich wypadach np. do Czech, Niemiec, za niedługo wybieram się na Ukrainę i chciałbym spróbować płacić kartą. Co będzie dla mnie bardziej opłacalne? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#revolut #banki #bankowosc #pieniadze #mbank #pytanie
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek-wozniak-750: Podpina się, by można było doładować.
@matoex: w mBanku masz tylko kilka walut i musisz specjalnie wcześniej wymienić waluty, Revolut obsługuje praktycznie wszystkie waluty i sam wymienia z PLN podczas transakcji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matoex: jak nie chcesz wpisywać danych karty to możesz doładować przez Google Pay albo po prostu zrobić przelew. Poza tym co powyżej Revolut ma dużo tańsze przewalutowania niż banki.
. Co będzie dla mnie bardziej opłacalne? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@matoex: do tych celów co piszesz w zupełności wystarczy karta Visa debetowa w złotówkach rozliczana po kursie Visa a nie banku bez opłat.
Tyle. Masz zwykłą kartę którą możesz płacić wszędzie w Polsce i na świecie bez żadnych durnych doładowań i cudowań, wybierania w bankomacie czy terminalu jakich wuj wie jakich opcji.