Wpis z mikrobloga

@Oxsis: Naucz się dobrze jeździć najpierw, to nie będziesz się musiał bawić w robienie z siebie kretyna i zabawy w to jak wyglądasz i się zachowujesz.
@Oxsis: Miły bądź, nie cwaniakuj, nie zgrywaj nie wiadomo kogo, człowiekiem bądź. Nie spinaj się, miej #!$%@? na drogowych napinaczy, jak widzisz kobiety za kierownicą, przy przejściach, to uważaj x2. Jak są dziwne sytuacje na drodze, które zmuszą Cie do zrobienie czegoś wbrew przepisom, a inaczej się nie da to powiedz o problemie egzaminatorowi i powiedz, że wiesz że tak nie wolno, ale jak nie tak to jak?

Trzymam kciuki i
@Oxsis: Przede wszystkim bądź miły i kulturalny dla egzaminatora. Nie zapominał o "dzień dobry", "proszę", "czy mógłby Pan..." itp. Od tego będzie zależało podejście egzaminatora do Ciebie i nie będzie chciał Cię specjalnie oblać. Jak ja zdawałem czułem się po prostu jak szofer jakiegoś milionera. Grzecznie wykonywałem polecenia "szefa" i zdałem za pierwszym razem. Powodzenia!
@Oxsis: Szczególna ostrożność przy przejściach dla pieszych i w takich miejscach, gdzie piesi lubią przełazić na drugą stronę. Mi się na egzaminie jeden wpieprzył prawie pod maskę, ale zdążyłem wyhamować samodzielnie - na szczęście.