Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem czy moj gust się tak zmienił, ale 2 lata temu przeszedłem Horizon Zero Dawn uważając ze to genialna gra i świetnie się bawiłem. Teraz po 2 latach wróciłem do konsoli, słuchając opinii wszystkich w koło gram w Spidermana i God Of War które podobno są najlepszymi grami tej generacji konsol - ale żadna z nich nie ma podejścia do Horizon. Ani fabuła, ciekawymi rozwiązaniami, progresja, ani niczym innym. Totalnie nie rozumiem tych opinii. #horizonzerodawn #ps4 #gry
  • 14
@KromkaMistrz: A w GoW gdzieś już zaszedłeś? Mi początek wydawał się taki sobie. Dopiero jak dotarłem do momentu gdzie świat się trochę otwiera to zaczęło mi się podobać coraz bardziej i teraz uważam, że to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Najlepiej skończ jedną zanim zaczniesz kolejną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bratkello: co prawda gow jeszcze nie ogralem, a Spidermana dopiero zacząłem, ale jak w zeszłym roku ogrywalem hzd, to dosłownie rozłożył mnie na łopatki. Grywalność, historia, fabuła. Coś pięknego i póki co, to właśnie historie Aloy uważam za najlepszą grę generacji.
Ani fabuła


@KromkaMistrz: Przecież fabularnie poza głównym zamysłem na wyjaśnienie "powstania" świata w którym się znajdujemy, to tam reszta woła o pomstę do nieba. Pod względem aktorskim Horizon do GoW jest totalnie drewniany. I piszę to jako fan Zero Dawn, bo mimo wszystko walki, mechy, grafika i hasanie po tym sandboxie było bardzo dobre.