Wpis z mikrobloga

Kupiłem miesiąc temu buty, w środku paczki była od razu etykieta do zwrotu. Nacisnąłem dziś w aplikacji zwrot i pokazało mi tam etykietę z innym numerem śledzenia niż tym, który jest na etykiecie która była już w paczce. Jak wyśle z naklejoną etykieta z paczki czyli z innym numerem śledzenia to nie będzie problemu?

I czy buty bez metki mogę zwrócić? Założone raz, oprócz lekko brudnej podeszwy brak śladów użytkowania.
#adidas
  • 8
@resentol: sprawdź np. fanpage adidasa czy opinie w internecie. jest bardzo dużo komentarzy, że mają w dupie 14 dni na zwrot. być może to dotyczy wyłącznie płatności przy odbiorze, bo jeśli płaciłbym kartą to zrobilbym chargeback... a tak to wrzuciłem spodnie na OLX, bo nie chcę czekać kilka miesięcy na zwrot kasy
@resentol: @pieczarkowy: ja czekam na pieniądze od czerwca. niestety pomimo wezwania do zapłaty na pismie, zlozenia pozwu i uzyskania nakazu zaplaty w dalszym ciagu dobrowolnie nie oddali mi pieniędzy. zaraz kieruje sprawe do komornika i informuje rzecznika praw konsumenta