Wpis z mikrobloga

#barnsley #emigracja #uk
Jeśli ktoś potrzebuje kwalifikacji angielskich z matematyki, angielskiego lub ICT i nie tylko, chce je zdobyc szybko tzn w 10 dni i BEZPLATNIE (!) zapraszamy do PeoplePlus Sheffield z możliwością zorganizowania zajęć w Barnsley.
PeoplePlus pomaga w znalezieniu pracy po kursie, rozdaje laptopy i inne gratisy po ukończeniu kursu
Zapisy telefoniczne, mailowe lub osobiste w Sheffield
Wiecej informacji na zdjeciach i pod numerem telefonu 07989226782
  • 14
. Chcą Polaków uczyć więc korzystajmy


Rozumiem ze ty nie masz nic wspolnego z ta firma? :>

A całość z dofinansowania rządowego


@emyla90: Dofinansowania rzadowe sa z roku na rok coraz mniejsze i zdecydowana wiekszosc firm/szkol zajmujacych sie darmowymi kursami ledwie kilka lat temu juz nie istnieje albo przestalo oferowac darmowe kursy. Bo zwyczajnie nie wyrabiali finansowo. A tym czasem wy jeszcze dorzucacie laptopy i garnitury? I musicie reklamowac swoje uslugi
@piwniczak: nie jestem pracownikiem tej firmy i nie mam z tego żadnego profitu. Jestem wolontariuszem w Polskiej Bibliotece w Barnsley i zostałam poproszona przez organizatorkę kursów która pracuje właśnie w PeoplePlus o dotarcie do możliwie jak największej grupy Polaków.

Można także robić darmowe kursy w college. Mozna też płacic mnóstwo kasy za cos co można mieć za darmo. Każdy wybiera co woli

@piwniczak tak, wśród Polaków bo właśnie taka jest grupa