Wpis z mikrobloga

Psychiatra powiedział mi że samymi lekami nic nie zdziałam. Jak usłyszał moją historię, to powiedział, że się nie dziwi że mam MS. Wg niego terapia może przynieść skutki, ale to jest kwestia lat. Hehe za kilka lat może będę normalnym człowiekiem. To co inni mają od razu, czyli zdrowie psychiczne i normalne relacje z ludźmi. Ja o to muszę walczyć i wcale nie jest pewne że się uda. Takiemu fizycznemu kalece przynajmniej jakoś społeczeństwo stara się pomóc. Do mnie nikt nie wyciągnie pomocnej dłoni, a czesto nawet wyśmieją moją chorobę. #!$%@?ć to wszystko. Już po prostu nie mam sił.

#przegryw #depresja #nerwica
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maglaj: benzo to nie jest leczenie tylko można się uzależnić
@10129: @DumnaAniemia: @6ES7: jeśli chodzi o myśli samobójcze to polecam esketamine, w Polsce jeszcze nie zatwierdzona ale w usa tak.
Osobiście testuję i jest duża poprawa
@6ES7 psychoterapia z lekami daje najlepsze wyniki. Lekarstwa sprawiają że czujesz się trochę lepiej, ale #!$%@? nie rozwiązują problemów które sprawiły, że musisz brać leki. Dla pocieszenia powiem Ci, że po kilku sesjach psychoterapii poczujesz już zmianę. To nie tak że za kilka lat nagle PSTRYK i zniknie wszystko, tylko będzie znikać po trochu.
@6ES7: 1. w żadnej chorobie psychicznej leki nie wystarczą do "wyleczenia"
2. posiadanie choroby psychicznej nie jest w tych czasach takie znowu rzadkie, więc nie wiem na jakiej wsi mieszkasz, że kogoś to bawi