Wpis z mikrobloga

Kobiety gardzą słabymi, #!$%@? mężczyznami.
Zmieniłem ostatnio psycholożki. Tak więc opisuje tej nowej mój problem: że ludzie się ode mnie odsuwają i widzą za dziwaka. Ona po jakimś czasie, że przecież z nią nawiązałem kontakt i rozmawiamy sobie przyjemnie, a niektórzy jej klienci to po prostu siedzą cicho i ewentualnie odpowiadają pojedynczymi słowami. Ja na to odpowiedziałem, że może nie jestem tak #!$%@? jak oni. Jak to usłyszała to się srogo zaśmiała. Śmiała się z własnych klientów, że są #!$%@? przegrywami. Dodam jeszcze, że terapeutka bardzo ładna: podobna do Melfi z Rodziny Soprano
#przegryw #psychologia #psychoterapia #rozwojosobistyznormikami
  • 7
Ja na to odpowiedziałem, że może nie jestem tak #!$%@? jak oni. Jak to usłyszała to się srogo zaśmiała. Śmiała się z własnych klientów, że są #!$%@? przegrywami.


@Ozja: Zasmiala sie, zeby ci bylo milo, a nie dlatego ze gardzi swoimi klientami.
@Hellbike: No to dlaczego się zaśmiała? Obraziłem jej klientów, chyba że uważasz nazwanie kogoś #!$%@? komplementem. Musiała to uznać za zabawne chociaż tak w sumie to nie widzę tu nic aż takiego zabawnego. Chyba że się jej spodobałem i wysyła mi IOI. Jak rozumiem chce serduszkować?
@Ozja Jezu, ziom, nie wiem, mam ci wyjaśnić, jak działa poczucie humoru? Ostatnio widziałem jakiś stand-up, w którym koleś śmiał się z aborcji i mówił, że w stanie Alabama powinna być obowiązkowa. To, że się z tego zaśmiałem, nie oznacza przecież, że się z tym zgadzam. Jak wykopki na tagu #przegryw czasem Cisna po kobietach to ze względu na sposób, w jaki konstruują i budują zdania też często śmieje się na głos