Wpis z mikrobloga

Będę świadkiem na weselu. Kolega chce, żebym kupił sobie nowy garnitur, a mi się to średnio uśmiecha. Mam dobry garnitur, ostatnio poszerzyłem spodnie i pasuje jak ulał. Powinienem kupić nowy czy nie? #pytanie #wesele #modameska
  • 50
  • Odpowiedz
@PeterFile: nie mam zdjęcia, ale no gajer jak każdy inny tylko, że ma kilka lat. Nie wiem o co mu chodzi, bo ostatni raz mnie w garniturze widział z 5 lat temu to na pewno nie pamięta jak wygląda.
  • Odpowiedz
@bArrek: stary, jak masz stary gajer to nie zdziwie się jak jeszcze na studniówkę kupiony. Wiem że jak się rzadko chodzi, to jest to zbędny wydatek, ale obstawiam że masz jakiś przed potopowy krój o czym wie kolega, a chciałaby żebyś dobrze wyglądał. Jako świadek fajnie by było wyglądać dobrze i nie wyróżniać się ani in plus ani in minus od kolegi. Zrobisz jak uważasz. Jak możesz to zrób foto garnituru
  • Odpowiedz
@RobaxX: noo a ja zaczynam się bać takie zainwestowanie xD wgl to jak to zdjęcie zrobić? W lustrze czy taką samojebke "od góry" czy jak? Kurna nigdy sobie zdjęcia nie robiłem w życiu xD
  • Odpowiedz
@bArrek: naprawde jestes takim dziadem ze w obecnych czasach nawet na taka uroczystosc szkoda ci kasy na garnitur...przeciez jest tyle do wyboru, do koloru i naprawde nie kosztuja majatek. Ktos prosi cie zebys byl u jego boku w najwazniejszym dniu jego zycia. Nie rob siary bracie
  • Odpowiedz
@Stokrotka678: majątek nie majątek, ale te 4-5 stówek trzeba dać, a ja w garniturze chodzę rzadziej niż raz na rok. Inna sprawa, że teraz dużo osób chodzi w tych niebieskich garniakach co ani trochę mi się nie podobają, to co mam wydać kilkaset złotych, żeby mieć garnitur, który mniej mi się podoba niż ten co mam?
  • Odpowiedz