Wpis z mikrobloga

W filozofii nietzschego chad byłby nadczłowiekiem a przegryw niewolnikiem
Chad to wiadomo, wyjaśniać nie trzeba
Ale dlaczego ci wszyscy oświeceni, niezależni piewcy #blackpill są skrajnymi niewolnikami? Oprócz nienawiści do p0lek, rzeczy której nie mają, nienawidzą też chada który nie ma z nimi problemu. Zazdroszczą chadowi więc wszystkie jego cechy uważają za zło wcielone. Nienawidzą też i gardzą samymi p0lkami w imię teorii "nie mogę tego mieć więc to #!$%@?, trzeba p0lki szkalować bo żadna mnie nie chce" "jakiś normik pomaga swojej dziewczynie, co za cuck tfu, pewnie zaraz skoczy na benka chada ten wór na spermę"
Potrafią całe swoje dotychczasowe życie modelować tak że to nie ich wina że nikt ich nie chce, to wina feminizmu, p0lek tindera i Żydów. Każdy jest winny tylko nie oni.
#gownowpis
  • 7
Jesteś żywym dowodem czemu młodzież nie zawsze powinna brać się za Nietzschego xd Wróć do lektury za parę lat to może nie będziesz pisał takich głupot.

Edit: Akurat Nietzsche pisał dość wprost co dla niego jest moralnością pana a co moralnością niewolnika


@TotalDisaster: Nigdy nie przeczytałem ani jednej jego książki, ale czy ten nadczłowiek nietzschego to nie był stan psychiczny a niekoniecznie wygląd gladiatora?