Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Daktyloskopia: @Ytarka: zapomniałem dodać, ze ona na swoją obronę powiedziała że żadna z jej koleżanek tego nie robi ;)

Może wina jest w tym że trochę trudno mnie zaspokoić i potrzeba mi więcej czasu, a tak to robić lodzika pół godzxiny to chyba żadna nie chce kobieta
@zosiasamosia1: co to za durne podejście, że lodzik to prezent? Lodzika się robi za to, że jest wspaniałym facetem, a nie jako prezent.

A z materialnych rzeczy to krawat/spinki do koszuli/fajne skarpetki/akcesoria do PC/konsoli/telefonu lub coś związanego z zainteresowaniami faceta. I lodzik do tego, ale bez okazji, z miłości.

I tak, wiem, że tu chodzi o ojca, ale trzeba baby oduczyć tego podejścia, że wzięcie #!$%@? do mordy załatwia wszystkie problemy.
@zosiasamosia1 co to za karyna że loda facetowi w święta tylko robi i to pewnie bez połyku.Wspolczuje takiemu przegrywowi ale pewnie boi się odejść żeby samemu nie zostać i tylko w to dalej Brnie, a skończy się tak jak zawsze. Sznurem zarzuconym na gałąź
@kakuter: po prostu fizycznie nie każda kobieta ma siłę szybko ruszać głową i zaciskac usta przez dwie godziny. Poza tym penis uderzajacy o scianke gardła po ktoryms uderzeniu powoduje urazy i po jakims czasie to boli. No i wykonywanie jednego ruchu przez tyle czasu jest tez nudne, nikt nie ma ochoty tak robić codziennie
@strike_lucky: no ja na przyklad nie znam kobiety ktora sie myje tylko raz dziennie, to naprawde obrzydliwe.

@kakuter: zacisnij z calej sily usta na jakims przedmiocie i go przesuwaj w ten sposob . Zobaczysz w jakims stanie będą po kilkunastu minutach. Po godzinie skóra już jest starta, a to dopiero polowa czasu, nie mówiąc o mięśniach ktore nie są w stanie być napięte tak długo
@Ohjeny: mówię o sobie, wystarczy że raz dziennie się wymyję i cały dzień jestem czysty i pachnący.
Kobiety to nie wiem, ale jeśli okres to nie wystarczy tylko pusi myć?

Serio 2 razy dziennie myjesz włosy? xD To już jest niezdrowe nawet.
Ale to zależy od człowieka, mój brat zaraz po wymyciu śmierdzi xD
@strike_lucky: włosów nie.

I uważasz , że po 20godzinach od kąpieli , gdy sikales jakieś 5razy, ten mocz nie zdążył juz sfermentowac? Wiesz jak pachnie mocz po kilkunastu godzinach?

Szkoda, że nie potraficie sami sobie dosiegnac tam, nagle zaczelibyscie sie myć jak arabowie po kazdej wizycie w wc. Może oni potrafią i stąd sie to wzięło?
@kakuter: po prostu fizycznie nie każda kobieta ma siłę szybko ruszać głową i zaciskac usta przez dwie godziny. Poza tym penis uderzajacy o scianke gardła po ktoryms uderzeniu powoduje urazy i po jakims czasie to boli. No i wykonywanie jednego ruchu przez tyle czasu jest tez nudne, nikt nie ma ochoty tak robić codziennie


@Ohjeny to co piszesz, oznacza że nie masz pojęcia o robieniu loda. Żaden facet nie chciałby mieć