Wpis z mikrobloga

@jarzzz: Trzeba przejść do koszyka, zaznaczyć towary które chce się kupić i kliknąć buy from this seller. Wyskoczy popup z potwierdzeniem danych do wysyłki oraz danymi karty.
Klikasz na shipping information, a następnie self pickup. Wybierze domyślnie najbliższy paczkomat. Można go zmienić klikając na view on map. Wyskakuje mapa. No i przesyłka musi być aliexpress standard shipping
klotz - @jarzzz: Trzeba przejść do koszyka, zaznaczyć towary które chce się kupić i k...

źródło: comment_igjsDilRkkKqoGu6QPwmA1yIAoz1pXdH.jpg

Pobierz
@klotz: U mnie nadal nie ma takiego wyboru. Mogę dodać tylko dodać nowy adres(tam tez nie ma self pickup)/edytować bieżący. Podeślesz link do aukcji na którym na pewno to działa?
@LowcyChin: @jarzzz: Mam wrażenie, że to jest jakoś losowo uruchamiane. Wczoraj miałem przez pół dnia, potem znowu nic, a dziś po południu znowu. Spróbujcie usunąć cookies. U mnie w tej chwili działa i na stronie i w appce.
Edit: Z wczorajszego zamówienia mam już numer paczki, strona inpostu jeszcze nie podczytuje nic, ale jakieś zewnętrzne śledzenie rozpoznaje jako InPost.