Wpis z mikrobloga

@sjasmin: Wszystkiego najlepszego () w realu jesteś jeszcze młodziutka, na wykopie jesteś próchnem ale tu są piwniczne standardy. Sama się zdziwiłam, ale na zewnątrz serio jest inaczej :D czas szybko leci, życie przemija, ale najważniejsze by czerpać z życia to co sprawia Ci przyjemność, nawet jeśli to układanie jeży z zapałek i kasztanów, wszystkiego dobrego, samospełnienia i zdrowia przede wszystkim
@sjasmin: Tak się powszechnie uważa, że przy spojrzeniu wstecz, ten czas wydaje się jak pstryknięcie palcem.

Jednak się zastanów trochę dłużej. Ile poznanych osób, ile spotkań i pocałunków, ile związków i ich końców, ile spacerów z dziewczyną/chłopakiem, gdy człowiek miał 15-16 lat i złapanie za cycek było już dobrym "wynikiem", ile radości, gdy się dało nogę z domu i ruszyło w Polskę (a telefony komórkowe nie były jeszcze w użyciu i
@didolo03: Na kobiety w wieku 30 lat patrzę jak na rówieśniczki, choć dużo mi do nich jeszcze brakuje. Dużo też zależy od ich stylu życia, ale w pracy, na studiach jestem traktowana jak dziecko, a mężczyźni bardzo życzliwie i adorująco podchodzą do kobiet w wieku 27+, wszyscy ci mężczyźni nie mają pojęcia o istnieniu wykopa, wiem bo czasem coś insynuuję szukając mirka. Na dyskotekach, koncertach tez to wygląda inaczej niż jest