Wpis z mikrobloga

@Barteky: @deafpool: A kim są ci gimboateusze? Czy po prostu dodajecie „gimbo” bo myślicie, ze zdyskredytujecie tym oponenta? XD Wiara jest dla przegrywów, ktorzy bez wymyślonego przyjaciela nie daliby sobie rady z problemami życiowymi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nigologin: byłam raz na kursie nowe życie i podczas modlitwy do Ducha Świętego ludzie mdleli a gdy się budzili to byli tacy szczęśliwi, ożywieni... Według egzorcysty jest to oznaka uwolnienia, według niektórych napełnienie Duchem Świętym. To brzmi śmiesznie ale ja to naprawdę widziałam, ci ludzie tam przez chwilę naprawde nie kontaktowali, ale nie było im nic zlego, normalnie żyją i chodzą do dziś. Jak to tak typowo racjonalnie wyjaśnić?
  • Odpowiedz
próbowałam niestety były duże trudności ale myślę by się podjąć


@madiksa: ja jeszcze nie próbowałem, ale kiedyś na pewno spróbuję (oby życia starczyło) - a jst to wyczyn, do prawie 2 miesiące dzień w dzień... robi wrażenie, przynajmniej na mnie.

Wytrwałości!
  • Odpowiedz
  • 0
@kk87ko0 #!$%@? wykopki takie niby tolerancyjne, a nie mogą zrozumieć z z ktoś wierzy z Boga i się modli... No tak zapomniałem przecież gdyby muzułmanin wstawił zdjęcie ze się modli to nie było by problemu...
  • Odpowiedz