Wpis z mikrobloga

@Emdeka: Plucie Bogu w twarz. To jakby powiedzieć „Sorry Boże wiem że możesz wszystko i jesteś Najpotężniejszy ale zamiast modlić się do Ciebie pomodlę się do Marii. Ona Ci przekaże”
  • Odpowiedz
@Paula_pi: były objawienia, cudowne ozdrowienia, wiele wydarzeń i znaków, że Matka Boska działa pomaga ludziom i ich ratuje, została wzięta do nieba z ciałem i duszą a więc wyróżniona przez Boga, dała światu Zbawiciela który cierpiał, sama cierpiała pod krzyżem patrząc na mękę i śmierć niewinnego syna a Ty piszesz głupoty. Ona jest pośredniczką, tak jak Święci, błogosławieni, męczennicy za wiarę. Weź doczytaj i zapytaj kapłana zanim zaczniesz się kompromitować. Są
  • Odpowiedz
@snwptest: mój drogi czytając Biblię nie natknęłam się na historię wniebowstapienia. Zapewne dlatego, że nie miało miejsca. Ty się kompromitujesz ślepo w coś wierząc. Biblijna Maria była skromną i pokorną kobietą. Na pewno nie chciałaby być stawiana na miejscu Boga.
Biblia mówi też o nie tworzeniu obrazów i podobizn świętych. A katolicy w Częstochowie modlą się do cudownego obrazu, można kupić kawałek materiału który miał styczność z obrazem. Ludzie wierzą że
  • Odpowiedz