Wpis z mikrobloga

Każdy w sumie wie gdzie mieszkała Marlenka, czemu nie zrobić akcje i powysyłać tam różne filmiki i listy o córeczce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rafatus #patostreamy
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DredziG: nie trzeba. Już dawno wiedza. Z tego co mówiła to matula ja wymeldowała. Nie wiadomo czy to czy to cześć sztuki nowoczesnej , ale na ich miejscu spuściłbyś ja w kiblu także b. Prawdopodobne
  • Odpowiedz
@kuterinoga: dokładać to może nie, ale wierzę iż jakby porządny rodzić z---------ł tym dwojga to by się ogarneli a zwłaszcza Marlenka za kudły powinna zostać zabrana na wieś i ogarnięta, to są ludzie w wieku ok. 25 lat a patrząc na nich to jakbym widział tych meneli pod mostem lub biedronką tylko w takiej nowoczesnej erze
  • Odpowiedz
@DredziG Ty jesteś jednak jebnięty, ich rodzice nie mają łatwego życia i rodzina po występach w internecie. Po co chcesz zaszkodzić rodzinie? Fajnie by Ci było jakby ktoś za Twoje wybryki wchodził na Twoją rodzinę? A życzę Ci tego, ciekawe, czy taki mądry będziesz.
  • Odpowiedz
@DredziG: na tagu, toz marlenka z rafatusem to najpopularniejsza pato para, nawet w uwaga tvn bylo o nich glosno (nie tylko), naprawde myslisz ze ich rodzice nie wiedza co sie z nimi dzieje?
  • Odpowiedz
@ZostawTo: Ale mordeczko tu nie chodzi o toxic sprawę. Chodzi o to by jakoś to popchnąć? Ogarnąć? Tzn. sam oglądam od czasu tibii przelotem, ale mimo że beka i wgl to nie uważasz że w tak dość młodym wieku s--------ć życie to kosmos? :o Tzn inaczej. Oni we dwóch jak są razem to sobie p------ą. Jak osobno to odżyli. ;D @rvnow: wiem wiem, ale jak myślisz kto inny
  • Odpowiedz
@DredziG ale po c--j mieszać w to rodziców? normalny jesteś? p------ą sobie życie to ich sprawa, nie rodziców, dorośli są, chyba, że jesteś na utrzymaniu starych w wieku 40 lat to nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
Jak ja kiedyś w morde dostawałem od matki za późne przychodzenie do domu to człowiek od razu się inaczej nastawiał na życie


@DredziG: oni maja 24 lata xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DredziG: wcale, dlaczego miałbym to robić skoro sami się w to w-----i i sami nie chcą z tego wychodzić. Poza tym lepiej dobieram grono znajomych i nie ma w nim zwierząt
  • Odpowiedz