Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Ogłoszenie parafialne odnośnie wykopowej ligi F1 na konsoli #ps4:

1. Na początek pragnę poinformować, że założyłem discorda dla lepszej i sprawniejszej komunikacji - oto link dzięki któremu traficie w odpowiednie miejsce https://discord.gg/rWW7hR9

2. Chciałbym wprowadzić wyścigi w tygodniu z większą częstotliwością niż dotychczas, proponuję poniedziałek i środę o stałej godzinie czyli 20:30, a niedziele zostawilibyśmy może w bardziej luźnej formie. Jeżeli chodzi o punktacje to proponuję dokończyć te wyścigi które nam zostały i od nowego sezonu korzystać z ligi dostępnej w grze, dzięki czemu będziemy mieli wszystko podane na tacy :)

3. Kary - wprowadzimy je od nowego sezonu i ustalimy wspólnie jakie będziemy przyznawać kary.

4. Od dziś zapraszam wszystkich na tag #ligaf1ps4 na którym będzie można znaleźć wszelkie informacje o naszej lidze a tym samym nie będziemy zaśmiecać pozostałych tagów o tematyce f1.

Na koniec mam ogromną prośbę, chce zrobić tabelkę z nickami z wykopu i z psn (do wyników żeby wrzucać na wykop) niech każdy wyśle mi wiadomość z nickiem bo aktualnie już nie wiem kto jest kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli macie jakieś sugestie na zmiany to śmiało :D

#f1 #kubica #ligaf1ps4 #f12019

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZigiZyg: Wyścigi w poniedziałek, sroda i piątek lub sobota, x3 w tygodniu by szybciej dokończyć ten sezon. No i ogarnąć z 10 osób jeszcze. Macie znajomych na ps4 to popytajcie czy chcą lub połapcie z wyścigów online.
  • Odpowiedz
@Fretja: piątek lub sobota to nie wiem czy to dobry pomysł bo to taki czas imprezowy i mogłaby być słaba frekwencja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Bede spamował na wykopie o naborze do ligi żeby w końcu mieć stałą ekipe a z online jak spotkacie polaków to jak najbardziej pytajcie.
  • Odpowiedz
@ZigiZyg: ja chętnie więcej wyścigów w tygodniu zrobię, ale o 20:30 nie zawsze będę mógł. Wolałbym 18:00 albo 21:15 :) ale dostosuję się i będę się starał być jak najczęściej.
  • Odpowiedz